HIRM


49 reviews
Operating in Tartu

HIRM

Activities

Player reviews

49 reviews
3.9
Use of technology
3.6
Immersion
3.8
Safety
3.9
Service
4.0
Fun for money
4.0
Konstantin L.
13 October 2020

Ei olnud tunne, et oleksime oodatud. Mängu algus ei olnud valmis pandud- meil paluti 5 minutit oodata, millest sai vähemalt 12 minutit, wc oli must- paberid ajasid prügikastist üle, uks ei käinud lukku (ilmselgelt kui inimesed peavad kaua ootama, külastavad nad wc-d). Arvestades olukorda riigis, puudusid igal pool võimalused ka käsi desinfitseerida. Tegime niigi oma 6 liikmelise seltskonna pooleks, et oleks põnevam- ei tea, kuidas selle 1 taskulambiga oleks üldse üle 3 inimese saanud mängida. Vihjed olid tuppa jäetud panemata- abi tuli küsida läbi ukse, ehk tagant tuli kogu aeg ette joosta- midagi kuulda ei olnud...veerand ajast kulus lihtsalt ukse juurde joostes ja püüdes kontakti saada. Saime teada jah, et omanik on välismaal ja nad püüavad midagi teha, ilmselgelt ei ole see emotsioon, mille eest tunnen, et 130 eurot on õiglaselt välja käidud. Minu jaoks ei olnud see mitte esimene põgenemistuba, kahjuks ka ülejäänud 5 inimest (kellel ei olnud varasemaid kogemusi ega eelarvamusi) pidid pettuma. Avaldasime oma pettumust ka tütarlapsele kuid ilmselt ei saanud ta päris hästi meist aru.. Tulevikuks soovitus- kui ka teenindajad/ sõbrannad ka omavahel silmi pööritavad, siis kena oleks seda teha peale klientide lahkumist; ka põgenemistoas on tegelikult võimalik puhtust hoida.

Ellu
14 February 2020

Laste müra oli segav, mis tuli valjaspoolt tuba. Broneerimisega tekkis probleeme. Teenindus oleks voinud parem olla.

Anastassia H.
17 December 2019

Очень интересная игра в прятки. Было очень весело и немного страшно. Играли дети в возрасте от 14 до 17, все остались в восторге.

Agne S.
30 September 2019

Väga põnev ja müstiline. Pimedus teeb ülesannete lahendamise põnevamaks ja keerukamaks. Lõpp on hirmuäratavalt põnev.

Janika T.
07 September 2019

Väga põnev ja piisavalt hirmuäratav!

Gert P.
02 September 2019

Programm võiks olla kuidagi paremini teostatud, pärast esimest korda kõiki üles leidmist ekstaas kaob.

Raili K.
28 July 2019

Tore mäng, meeldib, et sobib ka suuremale seltskonnale. Mäng ei eelda ajude ragistamist, seega sobilik pms kõigile.

Paul P.
24 June 2019

oli huvitav

Andrei S.
10 June 2019

Спасибо, было очень круто

Ann
02 April 2019

Väga põnev tuba!

Jaanika
14 March 2019

Ideaalne põgenemistuba inimestele, kes otsivad põnevust, mõistatusi ja teistmoodi kogemust, kindlasti peaks ka hirmu välja tooma, seda seal jätkus. Kindlasti üks parimatest tubadest, kus me oma seltskonnaga oleme käinud. Super!

Janno
13 March 2019

Väga põnev ning hirmus kogemus, täpselt minutipealt õnnestus ka välja saada. Siiamaani kolmest käidud põgenemistoast parim.

Allan
07 March 2019

Väga põneva ja samas hirmutava atmosfääriga tuba. Piisavalt keerulised ülesanded. Teenindus väga viisakas. Soovitan soojalt.

Jürgen S.
22 February 2019

Väga tore elamus. Algusest lõpuni põnev. Mängu põnevast sisust ei saa kahjuks rääkida. Ei taha avastamisrõõmu teistele ära rikkuda.

Samuti tuleb kiita teenindust. Väga viisakas ja tore administraator.

Merit
09 February 2019

Kindlasti soovitan minna, Tartu parim tuba minu arvamusel (: