Pakohuone

Saw

7a Narva maantee, Tallinna, Viro
60 min
2 - 6 players
Average
Good for: Ystävät
Pelottava, Hauska, Salapoliisi
Maksa saapuessasi tai maksa verkossa

Toimittanut
iNGAME

Kuvaus

Isn’t it a nightmare? You were kidnapped to play a cruel game. Only the bravest and the most stout-hearted people would be able to get out. Are you able to master your carefully concealed fears and sacrifice your life to save the team? Let the battle for survival begin right now!


Story

Overcome your fears and phobias


Pelaaja-arvostelut

81 arvostelua
4.9
Teknologian käyttö
4.9
Mukaansatempaava
4.9
Safety
5.0
Palvelu
4.8
Rahalle vastinetta
4.9
Add new review
Maret
17 April 2019

Tõeliselt pingeid kõditav põgenemistuba! Juba temaatika SAAG on meeli erutav ja hirmujudinaid tekitav. Õhustik oli üsnagi autentne ning erieffektidele oli pööratud palju tähelepanu. Ülesanded ei olnud liiga keerukad ja ka algajad saaksid kenasti hakkama. Viimane ülesanne võttis veidi nuputamist, aga 9 sekundit enne mängu lõppu saime ikka läbi näritud.

Õudust antud toas jagus küllaga, mitmeid ehmatamise momente, kiljatusi, rõvedust, jälkust, verd, hirmu. Ma isiklikult just naudin õudust tekitavaid põgenemistubasid, kuid pean ütlema, et SAAG ei olnud siiski minu kõige lemmikum tuba. Nimelt kogu põgenemistoa asukoht ja ruumid ei ole autentsed/usutavad, kuna tegu on uuema ärihoonega ning sellises keskkonnas ei teki sul seda õudustunnet niisama. Kui antud tuba oleks ehitatud kuhugi vanalinna keldrisse, kus juba niisamagi on kõhe, siis oleks kindlasti tulemus tõelisem. Aga igatahes siiski, nõrganärvilised ja südamehaiged, hoidke sellest toast eemale .

Sisseelamine oli vägagi põnev ja võttis judinad seljale. Ei hakka palju vihjeid ette andma, aga valmistuge pimeduseks ja abituse tundeks..

Kahjuks jäi aga soovida teenindus ja mängujuhtide Eesti keele oskus.. Kogu sisseelamine oli läbi viidud mängujuhi/näitlejaga, kelle vene akstent ja keeleoskus olid nii kohutavad, et korraks tahtsid lihtsalt itsitama hakata, kuigi oleks ju pidanud hoopis hirmust nutma..

Kerttu
09 March 2019

Oleme sama seltskonnaga käinud paljudes põgenemistubades. Saag on olnud siiani meie lemmik! Kui alles plaanisime minna, uurisime selle toa kohta pisut. Igalpool oli kirjas, et tegu on ülimalt keerulise ja õudse toaga. Ütleks nii, et meile see tuba keeruline ei olnud (võibolla on see tingitud meie kogemusest) ja õuduse kohapealt ütleks niipalju, et toas on mõningad jumpscared aga midagi hullu ei ole. Toa viimistlusega on palju vaeva nähtud ja kõik on väga tõetruu. Tuppa sisenemine ja mänguga alustamine on omaette väljakutse kuna algul oli tõesti kõhe, kuid tegutsemise käigus kadus see. Mängujuht oli väga sõbralik ja toetav. Mäng oli ülesse ehitatud loogika peale. Kui tavaliselt oleme ikkagi pääsenud vihjete abil, siis selles toas küsisime vihjet kõigest 1 kord. Kuna kõik oli tõesti loogiline. Viimane ülesanne on keerukas kuid loogikat kasutades täitsa lahendatav! Soovitame kõigile! Tõeliselt lahe ja adrenaliini rohke tuba!

виктория кременчукова
04 February 2019

Игра понравиоась, хорошее обслуживание. Придем еще, остался один не пройденный

Александра
13 January 2019

Очень крутой квест. Получили массу приятных впечатлений.

Jevgenia Frolova
16 September 2018

Очень классный квест !!!

Ekaterina Chesnikova
15 September 2018

Сегодня были,все очень понравилось.во многих моментах даже было страшно,но очень интересно.

Annika Erik
15 September 2018

Superäge elamus!

Anneli Orgusaar
01 September 2018

Üks huvitavamatest põgenemistubadest, kus olen käinud. Mängutuppa sisenemine ja mängu alustamine elamus omaette! Super!

Olesya Olimpieva
31 August 2018

Все очень понравилось,обязательно прилем еще.

Piret Tiit
31 August 2018

Oli lõbus ja huvitav, ül olid loogikapeale ja nõudsid ka loomingulis lähenemist. Meie oleme väga rahul :)

Nikolai Kopljakov
18 August 2018

Очень интересно! Море эмоций и впечатлений. Есть желания пройти все квесты!

Liidia Nossikova
15 August 2018

Game is ok, but it could be more scary

Konstantin Bondarev
19 July 2018

Cool and fun

anton kask
17 July 2018

Kõik oli väga supper. Aitäh!

Ольга Алдохина
07 July 2018

Всё было супер!Очень понравилось!Ждем новых страшилок:)Спасибо!


Sijainti

Saw

7a Narva maantee, Tallinna, Harju County, Harjumaa, Viro

Availability and prices

Tämä palveluntarjoaja ei ole Nowescapen virallinen kumppani. Tehdäksesi varauksen, ole hyvä ja siirry palveluntarjoajan nettisivuilletaitoiseen vapaana olevaan pakohuoneeseen alueellasi.

What else need to know

Who can come

Guests aged 14 and up can attend. Guests aged 8 - 13 can attend with adults.

Availability and prices

Tämä palveluntarjoaja ei ole Nowescapen virallinen kumppani. Tehdäksesi varauksen, ole hyvä ja siirry palveluntarjoajan nettisivuilletaitoiseen vapaana olevaan pakohuoneeseen alueellasi.