Got back
Pakohuoneet · Tallinna
Pakohuone

Saw

Tallinna, Viro
Star 4.7 (88)
Overcome your fears and phobias
60 min
2 - 6 pelaajat
Average
Sopii:
Ystävät, Pariskunnat, Teini-ikäiset
Mystinen, Elokuvat ja pelit, Seikkailu
Maksa saapuessasi tai maksa verkossa

Toimittanut
iNGAME

Kuvaus

Isn’t it a nightmare? You were kidnapped to play a cruel game. Only the bravest and the most stout-hearted people would be able to get out. Are you able to master your carefully concealed fears and sacrifice your life to save the team? Let the battle for survival begin right now!


Pelaaja-arvostelut

88 arvostelua
4.7
Teknologian käyttö
4.8
Mukaansatempaava
4.8
Turvallisuus
5.0
Palvelu
4.5
Rahalle vastinetta
4.5
Lisää uusi arvostelu
Toomas
10 August 2021

Meile pandi alustuseks vale lukk, mille võtit toast leida ei olnud võimalik, raiskasime ca 15 minutit. Läbiviijad lõpuks avastasid, kuid aega uuesti käima ei pandud, kuigi tegemist oli esimese ülesandega. Lisaks ei töötanud korralikult keset mängu koodilukk, pärast abi palumist reageeris ka eelnevalt korduvalt sisestatud koodile koheselt. Meil jäi nende seikade tõttu välja pääsemisest aega puudu, olime veidi pettunud.

Grete M.
25 December 2020

Niii soovitan see oli nii lahe! See kes meid sisse alguses tuppa viis tegi mängu õudsamaks Sest see kuidas ta meid mängu juhatas tegi judinaid. Seal olid mõned jumpscared Jne kindlasti soovitan nendele kellele meeldib eluga riskida sest seal on valik Kas tapa või jätta ellu. Meile väga meeldis seal sai nalja Ja karjuda. Tekidas judinaid. Soovitan!!!! :)

Vadim D.
12 September 2020

Долго ещё были под впечатлением после прохождения, очень хорошо передана атмосфера, в саму игру ввели антуражно) Сами загадки интересные, местами сложные, но при этом логически до каждой дойти можно. Отлично срежессированы моменты получения новых предметов, было неожиданно, ярко и крипово) Огромное спасибо персоналу, ребята молодцы, авторам комнаты низкий поклон, искренняя благодарность за возможность окунуться в этот триллер без всякого риска для здоровья)

Alissa J.
09 July 2020

The room was enjoyable and provided some interesting challenges. We were expecting the atmosphere to be more creepy but aside of couple of sudden moments we stayed pretty chill during the entire game. The room should be suitable for beginners as most of the challenges should be solvable without help. Overall good fun and recommended.

Diana
10 June 2020

Офигенно, как и остальные квесты от ingame. Ждем их новые комнаты. Обещают еще 3, вроде 2 будут страшные:)

Maret
17 April 2019

Tõeliselt pingeid kõditav põgenemistuba! Juba temaatika SAAG on meeli erutav ja hirmujudinaid tekitav. Õhustik oli üsnagi autentne ning erieffektidele oli pööratud palju tähelepanu. Ülesanded ei olnud liiga keerukad ja ka algajad saaksid kenasti hakkama. Viimane ülesanne võttis veidi nuputamist, aga 9 sekundit enne mängu lõppu saime ikka läbi näritud.

Õudust antud toas jagus küllaga, mitmeid ehmatamise momente, kiljatusi, rõvedust, jälkust, verd, hirmu. Ma isiklikult just naudin õudust tekitavaid põgenemistubasid, kuid pean ütlema, et SAAG ei olnud siiski minu kõige lemmikum tuba. Nimelt kogu põgenemistoa asukoht ja ruumid ei ole autentsed/usutavad, kuna tegu on uuema ärihoonega ning sellises keskkonnas ei teki sul seda õudustunnet niisama. Kui antud tuba oleks ehitatud kuhugi vanalinna keldrisse, kus juba niisamagi on kõhe, siis oleks kindlasti tulemus tõelisem. Aga igatahes siiski, nõrganärvilised ja südamehaiged, hoidke sellest toast eemale .

Sisseelamine oli vägagi põnev ja võttis judinad seljale. Ei hakka palju vihjeid ette andma, aga valmistuge pimeduseks ja abituse tundeks..

Kahjuks jäi aga soovida teenindus ja mängujuhtide Eesti keele oskus.. Kogu sisseelamine oli läbi viidud mängujuhi/näitlejaga, kelle vene akstent ja keeleoskus olid nii kohutavad, et korraks tahtsid lihtsalt itsitama hakata, kuigi oleks ju pidanud hoopis hirmust nutma..

Kerttu
09 March 2019

Oleme sama seltskonnaga käinud paljudes põgenemistubades. Saag on olnud siiani meie lemmik! Kui alles plaanisime minna, uurisime selle toa kohta pisut. Igalpool oli kirjas, et tegu on ülimalt keerulise ja õudse toaga. Ütleks nii, et meile see tuba keeruline ei olnud (võibolla on see tingitud meie kogemusest) ja õuduse kohapealt ütleks niipalju, et toas on mõningad jumpscared aga midagi hullu ei ole. Toa viimistlusega on palju vaeva nähtud ja kõik on väga tõetruu. Tuppa sisenemine ja mänguga alustamine on omaette väljakutse kuna algul oli tõesti kõhe, kuid tegutsemise käigus kadus see. Mängujuht oli väga sõbralik ja toetav. Mäng oli ülesse ehitatud loogika peale. Kui tavaliselt oleme ikkagi pääsenud vihjete abil, siis selles toas küsisime vihjet kõigest 1 kord. Kuna kõik oli tõesti loogiline. Viimane ülesanne on keerukas kuid loogikat kasutades täitsa lahendatav! Soovitame kõigile! Tõeliselt lahe ja adrenaliini rohke tuba!

Виктория к.
04 February 2019

Игра понравиоась, хорошее обслуживание. Придем еще, остался один не пройденный

Александра
13 January 2019

Очень крутой квест. Получили массу приятных впечатлений.

Jevgenia F.
16 September 2018

Очень классный квест !!!

Ekaterina C.
15 September 2018

Сегодня были,все очень понравилось.во многих моментах даже было страшно,но очень интересно.

Annika E.
15 September 2018

Superäge elamus!

Anneli O.
01 September 2018

Üks huvitavamatest põgenemistubadest, kus olen käinud. Mängutuppa sisenemine ja mängu alustamine elamus omaette! Super!

Olesya O.
31 August 2018

Все очень понравилось,обязательно прилем еще.

Piret T.
31 August 2018

Oli lõbus ja huvitav, ül olid loogikapeale ja nõudsid ka loomingulis lähenemist. Meie oleme väga rahul :)


Sijainti

Saw

Narva maantee 7a, 10117 Tallinn, Эстония
Tallinna, Harju County, Harjumaa, Viro

Vapaat ajat ja hinnoittelu

Tämä palveluntarjoaja ei ole Nowescapen virallinen kumppani. Tehdäksesi varauksen, ole hyvä ja siirry palveluntarjoajan nettisivuilletaitoiseen vapaana olevaan pakohuoneeseen alueellasi.

Mitä muuta tulisi tietää

Ketkä voivat tulla

Vierailijat iältään 14 ja vanhemmat voivat osallistua. Vierailijat iältää 8 - 13 voivat osallistua aikuisen seurassa.

Vapaat ajat ja hinnoittelu

Tämä palveluntarjoaja ei ole Nowescapen virallinen kumppani. Tehdäksesi varauksen, ole hyvä ja siirry palveluntarjoajan nettisivuilletaitoiseen vapaana olevaan pakohuoneeseen alueellasi.