Got back
Lasten leikkihuoneet · Tallinna

Vallatuste Mängutuba

Tallinna, Viro
180 min
2 - 25 pelaajat
Maksa saapuessasi tai maksa verkossa

Toimittanut
Vallatuste Mängutuba

Kuvaus

Vaikses Nõmme linnaosas, Mustamäe ja Laagri vahel asub Vallatuste Mängutuba, mis on sobiv paik väikestele ja suurtele, lastele ja lapsemeelsetele ning kus tegevust leiavad nii lapsed kui ka vanemad. Meile võib tulla tähistama sünnipäevasid, katsikuid, jõulupidusid, söbrapäeva ja kevade algust , pidada laste kokkutulekuid, lasteaiapidusid või mis iganes pidu ,mis vajab pidamist. Meile võite tulla ka lihtsalt mängima, ilma erilise plaanita. Peaasi, et põues pesitseks pisike soov vallatusi teha!

Vallatuste Mängutuba on oma asukohalt mugav Nõmme, Hiiu, Pääsküla, Männiku, Tähetorni, Laagi, Mustamäe väikstele ja suurtele külalistele ning ka kõikidele Tallinna kui ka Saku ja Saue elanikele kuna asume Hiiul Pärnu mnt vahetus läheduses.

Avaras ja hubases Vallatuste Mängutoas on mürgeldamiseks ruumi 174 m2. Siin on suur mänguala, mis on ühendatud einestamise toaga ja tantsu löömiseks vilkuva lavaga vinge diskotuba. Köögitoimkonna jaoks on eraldi köök koos igasuguste hädavajalike asjadega. Lisaks on meil rõdu koos aiamööbli ja gaasigrilliga.

Vallatuste Mängutoas saab hullata pallimeres; ronida ronilas; purjetada pesuehtsa purjekaga; mängida erinevaid pallimänge (korvpalli, lauahokit, lauajalgpalli) või piljardit; panna ennast proovile WII mängukonsoolil; külastada kauplust; õppida päris koolis; kokata täisvarustusega köögis; mängida nukumajas või ehitada omale aukartustäratav autopark.

Diskotoas on loomulikult värvimusa ja diskokera ning etteasteid saab teha valgustusega laval.Tuba on piisavalt suur, et ka suuremad tantsusõbrad saavad ette võtta kiiremaid poognaid!

Sobiva ilmaga saab lõõgastuda rõdul, kus on mugav aiamööbel ning gaasigrill.


Pelaaja-arvostelut

Lisää uusi arvostelu

Sijainti

Vallatuste Mängutuba

Salve 4, 11612 Tallinn, Eesti
Tallinna, Harju County, Harjumaa, Viro

Vapaat ajat ja hinnoittelu

Pelaajat

Maksuton peruutus
Etukäteismaksua ei peritä

Mitä muuta tulisi tietää

Ketkä voivat tulla

Vierailijat iältään 8 ja vanhemmat voivat osallistua.

Vapaat ajat ja hinnoittelu

Pelaajat

Maksuton peruutus
Etukäteismaksua ei peritä