Got back
Escape rooms · Pärnu

KGB Cells

Pärnu, Estonia
Star 4.75 (21)
Escape from KGB in 60 minutes
60 min
2 - 5 players
Easy
Good for:
Birthday party, Teenagers, Friends
Adventure, Funny, Historical
Pay on arrival, or pay online

Operated by
CCCP Escape rooms

Description

You're passing by a KGB's hideout and you become a witness of a city officials's murder. The author of the murder - a KGB's spy. For obvious reasons he can't let you go, it would be too dangerous. Because of that, you're taken to the KGB cells. But because the spy has to deal with the dead body, you'll have 60 minute time window to escape the cells. But these aren't any ordinary cells. These are cells, where strange things happen.


Player reviews

21 reviews
4.8
Use of technology
4.8
Immersion
4.5
Safety
4.9
Service
4.8
Fun for money
4.8
Add new review
Kristjan J.
23 August 2021

See oli lõbus, kohati ajas meeleheitele, aga siis taipamisega saabus ka lõbusus seltskonda. Vihjed saabusid ka täpselt õigel ajal. Suurepärased töötajad. Soovitan väga teistele.

Ain S.
13 August 2021

KGB kongid on korralik väljakutse lahenduste leidmisel. Palju eksitamist kuid just see ongi see, mis asja liiga lihtsaks ei lase teha.

Andrea S.
12 August 2021

Väga meeldis, sai ikka nuputada ja aeg lendas nii kiirelt, kindlasti soovitame. Sai hirmu, sai naerda, sai hinge kinni hoida, et me ei jõua välja. Kõi supper.

Allan-Cristjan P.
07 December 2020

Quite fun if you have a good game master. Only problem was that the safes used can be locked permanently causing the game to lose immersion, so beware

I recommend

Anneli P.
14 October 2019

Elamus omaette.Seltskonnaga on lahe teha koostööd ja olla valmis ootamatusteks. Aeg võiks olla pikem.

Maarja
10 May 2019

Oli väga äge ning arusaadav ka välismaalastest sõpradele.

Eleana K.
31 March 2019

The KGB cell experience was really fun, the various riddles and puzzles were interesting and figuring them out was challenging but not so hard that it would be impossible to get the answer. It is the best thing to do for thrill-seekers and those looking for a good scare.

Robert
21 February 2019

Põgenesime KGB kongist. Oli väga ehe elamus! Sündmustikule kohased detailid olid läbimõeldud ning selleks tunniks ajaks jagus kiiret tegutsemist igaks hetkeks. Pidev teadmine et aeg tiksub ning põgenemisteel on veel takistusi tekitab hasarti ja ehedaid emotsioone millest vahetate muljeid isekeskis veel järgmine päevgi. Soovitan!

Mariela H.
30 July 2018

Tuba oli ise põnev, kuid lõpus me ei saanud aru kas me saime välja või mitte, kuna nad ei öelnud aega vaid me ise pidime küsima. Toas oli ka asju mis pole üldse KGBga seotud. Meil oli ka tehniline rike ehk kuskil oli mingi asi puudu mida me ise ei teadnud seega me kulutasime selle asja otsimisele meeletult aega.

Randall S.
07 July 2018

Awesome experience!!!!!! Best escape room ever!

Kristi R.
02 July 2018

Lapsed on korduvalt külastanud aga jätkuvalt pakuvad kongid pinget ja avastamisrõõmu.

Irina
15 May 2018

It was interesting!

Märt
11 February 2018

Halb. Teema ja tuba ei lähe kokku. Nsvl aeg ei olnud digitaalseid seife. Palju mõttetud eksitavad informatsiooni jne. Pole oma hinda väärt. Euroopa kallim tuba.

Triinu L.
15 January 2018

Suurepärane elamus, mis jääb meelde tükiks ajaks. Pisut kõhedust ja ka kiljuda sain. Suurimad tänud sellise elamuse eest :) Tuleme peagi jälle.

Kent
28 March 2017

Vaga viis!:)


Location

KGB Cells

Papiniidu 50, Pärnu, 80025 Pärnu maakond, Estonia
Pärnu, Pärnu County, Paernumaa, Estonia

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed

What else need to know

Who can come

Guests of any age can attend.

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed