Got back
Квесты · Пярну
Квест

Камера КГБ

Пярну, Эстония
Star 4.66 (34)
Сбежать из камеры КГБ
60 мин
2 - 5 игроков
Легкие
Подходит для визита:
С друзьями, День рождения, Парой
Приключенческие, Исторические, В темноте
Оплата на месте, или онлайн

Оператор
CCCP Escape rooms

Описание

Проходя мимо убежища КГБ, ты стал свидетелем убийства представителя городской власти. Убийца - шпион КГБ. По очевидным причинам, он не может дать тебе уйти - это слишком опасно. Поэтому, тебя отводят в камеру КГБ. Поскольку шпиону нужно ещё и избавиться от тела жертвы, у тебя есть 60 минут на то, чтобы сбежать из камеры. Но это не простая камера. В этой камере могут происходить странные вещи.


Отзывы игроков

34 отзывов
4.7
Технологичность
4.3
Погружение
4.7
Безопасность
4.8
Сервис
4.8
Цена
4.8
Добавить отзыв
Iris-Ivika K.
15 Августа 2022

Teenindus hea ja asukoht huvitav. Kohati jäi mulje, et oli lisatud palju peibutusi/segadust tekitavaid objekte. Muidu oli meeldiv

Merlissa U.
16 Июля 2022

Väga põnev ja elamusterohke põgenemine. Tore ajaveetmine pere, sõprade… Ägedad ruumid ja meeldiv klienditeenindus.

Ragnar R.
20 Июня 2022

Väga lahe ajaviide, soovitan. Pange vaim valmis ja mängima, kui tundub et kas ongi kõik siis tuleb mängu alati ka uus pööre.

Maldur M.
26 Декабря 2021

Väga hea seiklus, omajagu põnevust koos korralikku nuputamisega. Eriti hea oli vangivalvuri naer, ajas ennastki naerma.

Aigar H.
25 Октября 2021

Põnev tuba, soovitan soojalt! Teenindus väga hea, vihjed tulid õigeaegselt ja asjakohased. Õnnestus väljuda minut enne aja lõppemist:)

Kristjan J.
23 Августа 2021

See oli lõbus, kohati ajas meeleheitele, aga siis taipamisega saabus ka lõbusus seltskonda. Vihjed saabusid ka täpselt õigel ajal. Suurepärased töötajad. Soovitan väga teistele.

Ain S.
13 Августа 2021

KGB kongid on korralik väljakutse lahenduste leidmisel. Palju eksitamist kuid just see ongi see, mis asja liiga lihtsaks ei lase teha.

Andrea S.
12 Августа 2021

Väga meeldis, sai ikka nuputada ja aeg lendas nii kiirelt, kindlasti soovitame. Sai hirmu, sai naerda, sai hinge kinni hoida, et me ei jõua välja. Kõi supper.

Allan-Cristjan P.
07 Декабря 2020

Quite fun if you have a good game master. Only problem was that the safes used can be locked permanently causing the game to lose immersion, so beware

I recommend

Anneli P.
14 Октября 2019

Elamus omaette.Seltskonnaga on lahe teha koostööd ja olla valmis ootamatusteks. Aeg võiks olla pikem.

Maarja
10 Мая 2019

Oli väga äge ning arusaadav ka välismaalastest sõpradele.

Eleana K.
31 Марта 2019

The KGB cell experience was really fun, the various riddles and puzzles were interesting and figuring them out was challenging but not so hard that it would be impossible to get the answer. It is the best thing to do for thrill-seekers and those looking for a good scare.

Robert
21 Февраля 2019

Põgenesime KGB kongist. Oli väga ehe elamus! Sündmustikule kohased detailid olid läbimõeldud ning selleks tunniks ajaks jagus kiiret tegutsemist igaks hetkeks. Pidev teadmine et aeg tiksub ning põgenemisteel on veel takistusi tekitab hasarti ja ehedaid emotsioone millest vahetate muljeid isekeskis veel järgmine päevgi. Soovitan!

Mariela H.
30 Июля 2018

Tuba oli ise põnev, kuid lõpus me ei saanud aru kas me saime välja või mitte, kuna nad ei öelnud aega vaid me ise pidime küsima. Toas oli ka asju mis pole üldse KGBga seotud. Meil oli ka tehniline rike ehk kuskil oli mingi asi puudu mida me ise ei teadnud seega me kulutasime selle asja otsimisele meeletult aega.

Randall S.
07 Июля 2018

Awesome experience!!!!!! Best escape room ever!


Расположение

Камера КГБ

Papiniidu 50, Pärnu, 80025 Pärnu maakond, Estonia
Пярну, Pärnu County, Pärnumaa, Эстония

Расписание и цены

Этот оператор не является официальным партнёром Nowescape и игра не доступна для бронирования. Чтобы забронировать игру, пройдите на сайт оператора или попробуйте найти другой квест поблизости.

Что еще нужно знать

Кто может участвовать

Гости любого возраста могут принять участие.

Расписание и цены

Этот оператор не является официальным партнёром Nowescape и игра не доступна для бронирования. Чтобы забронировать игру, пройдите на сайт оператора или попробуйте найти другой квест поблизости.