Got back
Kids indoor playrooms · Tallinn

Crazybee Mängutuba

48 Punane, Tallinn, Estonia
180 min
2 - 25 players
Easy
Adventure, For adults
Pay on arrival, or pay online

Operated by
Crazybee Mängutuba

Description

Mängutuba CrazybeeTere tulemast uude laste mängutuppa Crazy Bee!Teie pisipõnnil on varsti sünnipäev? Teie suurimaks sooviks on seda lõbusalt ja muretult tähistada, aga ei tea, kuidas.Astuge sisse laste mängutuba Crazy Bee ja teie mured on murtud! Kui rendite mängutoa Crazy Bee ruumid, saavad sünnipäevalaps ja ta külalised end turvaliselt välja elada 250 ruutmeetrisel väljakul lihvida osavust ja arendada võitjaloomust 35 ruutmeetrise kahekorruselise labürindi 10000 pehme plastikpalliga täidetud basseinis omandada lasteauto juhtimisvilumusi pikemalt mõtlemata ellu viia loomingulisi ideid peaaegu päris ponide seljas ratsutadaelektri laste autodroomolla emaks nukkudele saada õhuhoki või lauajalgpalli tšempioniksanda vastasele hävitav löök Xbox´i arvutimängus.Lisaks on siin valgusküllane ja avar kiikede, väikse mäe, joonistamis- ja ühisteks mängudeks mõeldud laudadega sisustatud mängutuba, kus iga laps leiab endale meelepärast tegevust.

Crazy Bee mängutuba saab korraga vastu võtta kuni 25 ,*1-9*-aastast last ning ruumi jätkub ka vanematele, sest kahtlemata tekib neilgi tahtmine viibida külalislahke Mesilase külalislahkes tarus.Suvelõhnalises Crazy Bee mängutoas on loodud kõik tingimused piduliku teeõhtu korraldamiseks.

Teie käsutuses on kööginurk, kus on:

mikrolaineahi

elektrikeedukann

kohvimasin

lillevaasid

serveerimistaldrikud

joogikannud

kandikud

tordinoad- ja labidad

Vaatamata suurele territooriumile laste järele on väga kerge valvata, sest ruum on jaotatud tsoonideks. „Mesilasmajas“ on kogu tegevus jälgitav nagu pihu peal. Reserveerige mängutuba Lasnamäel ja kinkige oma pisipõnnile lõbus tuju. Olete oodatud! Peatse kohtumiseni suviselt soojas Crazy Bee mängutoas!!!Kirjutage, helistage meile! Olete oodatud!Peatse kohtumiseni suviselt soojas Crazy Bee mängutoas!!


Player reviews

1 review
5.0
Use of technology
5.0
Immersion
5.0
Safety
5.0
Service
5.0
Fun for money
5.0
Add new review
Alex
07 December 2019

Super elektriautod .Kõige vägedam mängutuba kus ma käinud olen! Tegevust leidub igas vanuses lastele. Soovitan!!! Väga armas koht sünnipäeva pidamiseks.


Location

Crazybee Mängutuba

Punane 48, 13619 Tallinn, Eesti
Tallinn, Harju County, Harjumaa, Estonia

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.

What else need to know

Who can come

Guests aged 8 and up can attend.

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.