Got back
Kids indoor playrooms · Tallinn

Liivala Mängutuba

27 Kopli, Tallinn, Estonia
180 min
1 - 25 players
Pay on arrival, or pay online

Operated by
Liivala Mängutuba

Description

Eesti heitliku ilma tõttu ei saa nautida aastaringselt õues liivakastis mängimist. Liivaga mängimine on aga lapse arengu toetamisel olulisel kohal.

​Me toome lõbusa, lõõgastava ning arendava liivamängu siseruumi – rahulikku ja hubasesse keskkonda, kus lapsed saavad mängida iseseisvalt ja ohutult.

Meie eesmärgiks on luua turvaline ja lapse arengut toetav mängukeskkond, kus laps saaks liivaga mängides kasutada põnevaid liivakastimänguasju ning tal oleks võimalik ise suunata oma mängu ja rakendada oma kujutlusvõimet.

Liivala mängutoas on 40-ruutmeetrine siseliivakast, kus on liumäega mängumaja, kaldteega Pikleri kolmnurk, valguslaud, teadusnurk, kööginurk ja erinevad liivakastimänguasjad (suured kopad, kallurautod, liivarullid, liivakrahmajad, ämbrid, labidad, kühvlid jpm), mis julgustavad lapsi kasutama oma loovust ning võtma ette toreda seikluse liivamaailma. Lisaks suurele siseruumi liivakastile on mängutoas ka muu põnevaga sisustatud liivavaba ala.

Meil on garderoobiala, kuhu saab paigutada vankrid, rattad jms; köögi-söögiala, kus on ruumi 20-lapselisele peoseltskonnale ja 2 tualettruumi, millest ühes on mähkimislaud.

​Ruum on planeeritud selliselt, et vanematel on mugav jälgida lapsi tegutsemas ning vajadusel on võimalik neid ka juhendada.

Mängutuba on kujundatud Skandinaavia stiilis. Kontrasti lisab meresinine sein ja roheline muruvaip, mis loovad siseruumis väliskeskkonna tunde. Naturaalse puidu kasutamine muudab mängutoa hubaseks ja valgusküllane ning hele ruum muudab ka kõige pimedamal ajal päevad helgemaks.

​Mängutuba on mõeldud eelkõige lastele vanuses 2-7 eluaastat, kuid liivakastis võib mängida juba ka istumise selgeks saanud beebi. ​

Mängutoas saab tähistada laste sünnipäevi, beebide kokkutulekuid ja kõiki muid lastele mõeldud üritusi.

Meil toimuvad regulaarselt mänguhommikud ja -õhtud ning alates sügisest alustame põnevate töötubadega.

Ootame Sind külla!


Player reviews

Add new review

Location

Liivala Mängutuba

Kopli 27, 10412 Tallinn, Estonia
Tallinn, Harju County, Harjumaa, Estonia

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.

What else need to know

Who can come

Guests aged 1 and up can attend.

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.