Supernova Mängutuba

4 Soo, Tallinn, Estonia
180 min
1 - 25 players
Pay on arrival, or pay online

Operated by
Supernova Mängutuba

Description

Meil saab pidada sünnipäevi, kursuse- ja koolipidusid, sõpruskonna ning firmaüritusi jms.

Meie eesmärk on lapsed ja noored omavahel suhtlema saada ja tekitada neis huvi maailma asjade vastu. Et lisada natuke müstikat, siis oleme Supernova disaininud kosmosestiilis. Nagu on kosmos täis avastamata kohti, mõistatusi ja piiramatuid võimalusi, on ka meie keskuses võimalik virtuaalselt teha asju ja kogeda seda, mida päris elus tihti ei saa.

Usume, et iga vanema soov on, et tema laps tahaks tegeleda pillimängu, tantsimise või hoopis mõne spordialaga. Tähtis on, et laps ei oleks teadmata kadunud linna peal, vaid turvaliselt arendavas keskkonnas, kus ta suhtleks sõpradega otse, mitte arvuti abil. Supernova keskuse baasidee on, et konsoolimängude võimalused ja arengupotentsiaal on piiramatu. Nende abil saab teha nii palju erinevaid asju! On täitsa võimalik, et ühel päeval teatab laps, et tahab päriselt näiteks minna kitarri õppima või jalgpallitrenni või hoopis hakata võistlustantsuga tegelema.

Konsoolimängud toetavad ja arendavad lapse kehalisi ja vaimseid võimeid nagu koordinatsioon, (reaktsiooni)kiirus, osavus, vastupidavus, koostöö- ja kontsentratsioonivõime, IQ jne. Konsoolimängud on arendavad, kaasahaaravad, lõbusad ja võimaldavad ka uusi oskusi õppida.

Meile on väga teretulnud ka mänguhimulised täiskasvanud. Konsoolimänge on põnev mängida olenemata vanusest – nii emadel-isadel kui vanaemadel ja vanaisadel.


Player reviews

Add new review

Location

Supernova Mängutuba

Soo 4, 10414 Tallinn, Estonia
Tallinn, Harju County, Harjumaa, Estonia

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed

What else need to know

Who can come

Guests aged 1 and up can attend.

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed