Got back
Kids indoor playrooms · Tallinn

Sweetheart Mängu- ja peostuudio

36 Kadaka tee, Tallinn, Estonia
180 min
1 - 30 players
Pay on arrival, or pay online


Description

Sweetheart mängu- ja peostuudio on armas hubane kohake, mis on südamega loodud Sinu kõige kallimate tähtsate sündmuste tähistamiseks. Sweetheart on detailideni läbi mõeldud, et nii suur kui väike sõber saaks nautida meeldejäävat pidu. Ootame oma stuudiosse külalisi, kes hindavad meie südamega loodud pesa ning soovivad seda hoida sama hoolega. Stuudio on mõeldud pigem rahulikemateks rollimängudeks ja mõnusaks olemiseks. Suuri ronimis-ja möllamisatraktsioone meil ei ole. Stuudio on kaunistatud paljude nipsasjakestega.

Kõige mõnusam on siin üritust pidada kuni 30 inimesega. Sel juhul jagub kõigile mõnusalt ruumi, õhku ja hiljem on lihtsam enda järelt stuudio jälle korda sättida.

Sweetheart mängu-ja peostuudio on mõeldud kõige väiksemate rõõmustamiseks (soovitatavalt 0-6 aastastele).

Sweetheart on erilise hoolega mõelnud kõige pisemate mugavuse peale. Meil on arendavate mänguasjadega spetsiaalne beebiala, mugav emme-beebi imetamisnurgake, tualetist leiab mähkimislaua ja isegi mähkmed, kui peaks juhtuma, et mõnel pisikesel külalisel vajalik varustus koju peaks ununema

155m2 suurune mängustuudioruum on loodud koostöös meie sihtgrupi esindajate- laste endiga. Peaarhitektideks on Sweethearti omanike 2, 4, 5 ja 7 aastased lapsed. Seega on mänguala kokku pandud hoolikalt mõeldes ja laste lennukaid ideid silmas pidades. Meie mängustuudios leiab põnevat tegevust nii pisike kui ka veidi suurem laps. Sweetheart on eelkõige rollimängudel põhinev mängustuudio ja meie peamiseks sihtgrupiks on 0-7a lapsed.

Meie stuudio jaguneb kolmeks ruumiks:

"Kodu"

Mängutuppa sisenedes soovime, et tunneksid end nagu kodus. Selleks saab esikus asetada oma üleriided riidekappi ning välisjalanõud jätta esikusse.

Kõigepealt astudki köögi ja söögitoa alale.

Sweetheart peostuudio köögipoolel on olemas kõik vajalik! Meil on suur külmik, mikrolaineahi, espressomasin, veekeedukann. Sinu mugavus ja keskkonnasõbralik käitumine on meile väga olulised, seega oleme varustanud köögi kõikide vajalike söögiriistadega. Sa ei pea peole ühekordseid nõusid kaasa võtma, nii säästad loodust, raha ja aega. Meie kappidest leiad tassid, klaasid, lusikad, noad, kahvlid, tordilabida, tordialuse, morsikannud, serveerimisalused, kausid jms 30 inimesele. Ka kohvi, tee, suhkru peole kaasa võtmine pole vajalik, meie köögis saad mugavalt kasutada veekeedukannu ja espressomasinat. Võimalik on teha tavalist kohvi või cappucinot. Piim/kohvikoor on vajalik kliendil ise kaasa võtta.

Söögitoas on kaks lauda, mis mahutavad korraga istuma kuni 18 inimest. Lisaks on üks serveerimislaud, kuhu saab katta soolase/magusalaua.


Player reviews

Add new review

Location

Sweetheart Mängu- ja peostuudio

Kadaka tee 36, 10621 Tallinn, Estonia
Tallinn, Harju County, Harjumaa, Estonia

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.

What else need to know

Who can come

Guests aged 1 and up can attend.

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.