Torela Mängutuba

12 Ristiku, Tallinn, Estonia
180 min
2 - 25 players
Pay on arrival, or pay online

Operated by
Torela Mängutuba

Description

Torela on uus ja põnev mängutuba Põhja-Tallinnas, Telliskivi ja Ristiku tänava ristmikul, Kalamaja ja Pelgulinna vahel. Telliskivi Loomelinnaku vahetus läheduses.

Saab tähistada sünnipäevi, lustida mänguhommikutel ja teemaõhtutel ning sügisest saab osa võtta põnevatest huviringidest.

Mängutoas on tegevust 0-8aastastel lastel. Mängutoas toimub üks pidu korraga.

Lõbutsemiseks on ruumi 185 m2. Päris pisikestele on aiaga piiratud beebinurk eakohaste mänguasjadega. Emale ja beebile on privaatne ruum imetamiseks ja mähkimiseks. Üleriiete jaoks on eraldi garderoob. Mängutoas on 2 tualettruumi.

Mida lapsed saavad teha?

Torela mänguasjad on lapsesõbralikud ja soodustavad lapse arengut. Lapsed saavad kasutada nii oma loovust kui ka tugevdada musklit. Mängutoas saab hullata kahekorruselises mängumajas, milles on 4 tuba: diskotuba, pehme pesa, klotsituba ja mänguköök. Ronida saab mööda seina, sõita ringi autodega, mängida kuulimänguga, liugu lasta, pallimeres hullata. Lapsed saavad ehitada pehmetest klotsidest kindluseid ja mängida legodega. Saab joonistada kriitidega, luua mägesid liitreaalsuse liivakastis, visata palle korvi, ehitada autorada ja palju muud põnevat.


Player reviews

Add new review

Location

Torela Mängutuba

Ristiku 12, 10611 Tallinn, Eesti
Tallinn, Harju County, Harjumaa, Estonia

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed

What else need to know

Who can come

Guests of any age can attend.

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed