Kids indoor playroom

Väike Linn

25 Kopli, Tallinn, Estonia
180 min
2 - 25 players
Good for: Family, Kids, Birthday party
Pay on arrival, or pay online

Operated by
Väikelinn

Description

Majad asuvad eri tasapindadel ning on omavahel ühendatud platvormide, treppide ja liumägedega, et väikesed linnakodanikud tähtsate asjaajamiste vahel turnimis- ja orienteerumisoskust ei unustaks.

Sarnaselt päris linnale ei ole ka Väike Linn koht, kus end ettevaatamatult tühjaks joosta saaks – siin on teed, mida ületades tuleb vaadata paremale ja vasakule; siin on majanurgad ja trepid, mida tuleb liikumisel tähele panna; siin tuleb arvestada teiste linnakodanikega, kes raamatukogus rahulikult kirjandusega tutvuvad või patsiendiga, kel perearsti kabinetis parasjagu sinikat plaasterdatakse.

Siin on ruumi rollimängule, koostööle ning rohkele fantaasiale

Oleme rajanud minilinna 550㎡ suurusele alale, mis on jagatud kaheks eraldi mängutoaks (Kesklinn ja Äärelinn), mida saab kasutada üksteisest sõltumatute pidude pidamiseks. Kui oled kutsunud kokku üle 40-pealise seltskonna, siis broneeri kindlasti kogu kompleks, et kõigile piisavalt mängu- ja vestlusruumi jaguks.

Väikse Linna pea- ja maastikuarhitekt on Maris Kerge, majakesed on ehitanud sõpruslinna Otepää osavad puusepad ning meistrimeeste Urmo, Taavi ning Alberti käsi on mängus kõiges muus ilusas, mis silma hakkab. Hea hingamise huvides on puitmajad viimistletud linaseemneõli baasil valmistatud ökoloogiliste värvidega.


Player reviews

Add new review

Location

Väike Linn

Kopli 25, 10412 Tallinn, Eesti
Tallinn, Harju County, Harjumaa, Estonia

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed

What else need to know

Who can come

Guests aged 8 and up can attend.

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed