Got back
Escape rooms · Tartu
Escape room

SULETUD (Mõrtsuka Päevik)

Tartu, Estonia
Star 3.33 (36)
Eestis on üha rohkem hakanud inimesi haihtuma.
60 min
3 - 6 players
Average difficulty
Good for:
Friends, Birthday party, Family
In the dark, Detective, Unusual
Pay on arrival, or pay online

Operated by
HIRM

Description

Eestis on üha rohkem hakanud inimesi haihtuma. Kadunud on igast vanusest noori poisse ja naisi. Selgus, et neid rööviti ja hoiti pantvangis. Need, kes politseiga kontakti üritasid saada, tapeti jõhkralt. Kõrilõikaja suudeti siiski õige pea kinni püüda ja tuli välja, et ta oli Tartu linnaelanik. Ülekuulamisel aga selgus, et üks tüdruk on veel röövitud. Mõrtsukas ei avaldanud tema asukohta. Küsitluse käigus avastati, et tal on päevik, mis sisaldab ülestähendusi röövitute asukoha kohta. Peale päeviku leidmist saadeti grupp detektiive päästeoperatsioonile. Mõrtsukas on salakaval ja nutikas ning päeviku hästi ära peitnud kuid see päevik võib päästa noorte elusid.


Player reviews

36 reviews
3.3
Use of technology
3.1
Immersion
3.1
Safety
3.4
Service
3.4
Fun for money
3.5
Add new review
Konstantin L.
13 October 2020

Ei olnud tunne, et oleksime oodatud. Mängu algus ei olnud valmis pandud- meil paluti 5 minutit oodata, millest sai vähemalt 12 minutit, wc oli must- paberid ajasid prügikastist üle, uks ei käinud lukku (ilmselgelt kui inimesed peavad kaua ootama, külastavad nad wc-d). Arvestades olukorda riigis, puudusid igal pool võimalused ka käsi desinfitseerida. Tegime niigi oma 6 liikmelise seltskonna pooleks, et oleks põnevam- ei tea, kuidas selle 1 taskulambiga oleks üldse üle 3 inimese saanud mängida. Vihjed olid tuppa jäetud panemata- abi tuli küsida läbi ukse, ehk tagant tuli kogu aeg ette joosta- midagi kuulda ei olnud...veerand ajast kulus lihtsalt ukse juurde joostes ja püüdes kontakti saada. Saime teada jah, et omanik on välismaal ja nad püüavad midagi teha, ilmselgelt ei ole see emotsioon, mille eest tunnen, et 130 eurot on õiglaselt välja käidud. Minu jaoks ei olnud see mitte esimene põgenemistuba, kahjuks ka ülejäänud 5 inimest (kellel ei olnud varasemaid kogemusi ega eelarvamusi) pidid pettuma. Avaldasime oma pettumust ka tütarlapsele kuid ilmselt ei saanud ta päris hästi meist aru.. Tulevikuks soovitus- kui ka teenindajad/ sõbrannad ka omavahel silmi pööritavad, siis kena oleks seda teha peale klientide lahkumist; ka põgenemistoas on tegelikult võimalik puhtust hoida.

Kais P.
10 July 2020
Ellu
14 February 2020

Laste müra oli segav, mis tuli valjaspoolt tuba. Broneerimisega tekkis probleeme. Teenindus oleks voinud parem olla.

Agne S.
30 September 2019

Väga põnev ja müstiline. Pimedus teeb ülesannete lahendamise põnevamaks ja keerukamaks. Lõpp on hirmuäratavalt põnev.

Janika T.
07 September 2019

Väga põnev ja piisavalt hirmuäratav!

Paul P.
24 June 2019

oli huvitav

Ann
02 April 2019

Väga põnev tuba!

Jaanika
14 March 2019

Ideaalne põgenemistuba inimestele, kes otsivad põnevust, mõistatusi ja teistmoodi kogemust, kindlasti peaks ka hirmu välja tooma, seda seal jätkus. Kindlasti üks parimatest tubadest, kus me oma seltskonnaga oleme käinud. Super!

Janno
13 March 2019

Väga põnev ning hirmus kogemus, täpselt minutipealt õnnestus ka välja saada. Siiamaani kolmest käidud põgenemistoast parim.

Allan
07 March 2019

Väga põneva ja samas hirmutava atmosfääriga tuba. Piisavalt keerulised ülesanded. Teenindus väga viisakas. Soovitan soojalt.

Jürgen S.
22 February 2019

Väga tore elamus. Algusest lõpuni põnev. Mängu põnevast sisust ei saa kahjuks rääkida. Ei taha avastamisrõõmu teistele ära rikkuda.

Samuti tuleb kiita teenindust. Väga viisakas ja tore administraator.

Merit
09 February 2019

Kindlasti soovitan minna, Tartu parim tuba minu arvamusel (:

Gertu-Liis
12 November 2018

Väga lahe oli. Mind ei ehmatunud eriti see mäng, kohati natukene kõhe oli. teisi hirmutas täiega.

Jane S.
17 September 2018

Soovitan soojakt!

Karin R.
01 July 2018

Really immersive and had some very clever puzzles! Not being able to see very well just makes you work more as a team and rely on your other senses.


Location

SULETUD (Mõrtsuka Päevik)

Tähtvere 4, 51007 Tartu, Eesti
Tartu, Tartu County, Tartu, Estonia

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.

What else need to know

Who can come

Guests aged 16 and up can attend. Guests aged 12 - 15 can attend with adults.

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.