Got back
Квести · Брно
Квест

Paralelní Vesmír

Брно, Чехія
66 хв
2 - 6 гравців
Сплатити на місці або онлайн

Квест-провайдер
TheRoom Brno

Опис

Na výběr dostanete dvě varianty této hry - cestu magie nebo techniky.

Dle některých fyzikálních teorií je pravděpodobné, že náš vesmír je pouze jedním z mnoha. Existuje nepřeberné množství paralelních, které jsou více či méně podobné tomu našemu. Některé se vydaly cestou technologie, jiné cestou magie. Naše Země je někde uprostřed. Budujeme rakety, elektrárny a stroje a současně většina lidí věří na anděly, duchy a magii.

V ne úplně daleké budoucnosti se možná bude rozhodovat o tom, který z těchto principů ovládne naši realitu.

Ve všech vesmírech existují jen dvě podstatné skutečnosti, na kterých záleží – čas a energie. Realita Země, která bude mít v rozhodujícím čase víc energie a času, přežije.

Nehledáme supermany ani nabušené svalnáče. Pokud jsi kreativní, umíš spolupracovat a používáš mozek nejen na to, abys uměl zapnout TV a objednat pizzu, možná jsi náš člověk. V brněnském podzemním komplexu si vyber jednu z našich dvou tréninkových cest.

V každém vesmíru se nachází osm místností a na jejich konci síň pravdy – souboj s časem a paralelní realitou. Lasery, senzory a technické vychytávky, respektive magické mechanismy, jsou v každé z místností. Všude kolem tebe to vypadá podobně jako u nás, ale jsou zde i znepokojivé detaily…

Za projektem největší únikové hry v této části vesmíru stojí veterinární lékařka, vesmírný inženýr budující družice pro Evropskou vesmírnou agenturu a psycholog. Pro Vás a Vaše děti jsme vytvořili prostor, kde si prověříte svoji kreativitu, schopnost spolupráce a dostanete taky dávku adrenalinu. Chtěli jsme vytvořit hru, která je napínavá, avšak ne hororová.

Při tvorbě Paralelního vesmíru jsme se lehce inspirovali knihou Mezisvět od jednoho z nejznámějších sci-fi a fantasy autorů Neila Gaimana.


Відгуки гравців

Додати новий відгук

Місце знаходження

Paralelní Vesmír

Jana Babáka 2733/11, 612 00 Brno-Královo Pole, Česko
Brno-Královo Pole, Брно, Brno-City District, Південноморавський край, Чехія

Наявність та ціни

Цей квест-провайдер не є офіційним партнером Nowescape і гра не доступна для бронювання на нашому сайті. Щоб забронювати гру, пройдіть на сайт квест-провайдера, або спробуйте знайти інший квест поблизу.

Що ще потрібно знати

Хто може брати участь

Гості у віці від 15 можуть грати самостійно. Гості у віці 8 - 14 можуть брати участь тільки у супроводі дорослих.

Наявність та ціни

Цей квест-провайдер не є офіційним партнером Nowescape і гра не доступна для бронювання на нашому сайті. Щоб забронювати гру, пройдіть на сайт квест-провайдера, або спробуйте знайти інший квест поблизу.