Got back
Квести · Таллін
Квест

Da Vinci Mystery

Таллін, Естонія
Star 4.49 (32)
Unravel the main mystery of Leonardo da Vinci
60 хв
2 - 6 гравців
Average
Добре для:
Сім'я, Друзі, Корпоратив
Історичні, Містичні, Пригодницькі
Сплатити на місці або онлайн

Квест-провайдер
iNGAME

Опис

Among the mysterious inventions of the great genius, in the mystical atmosphere of the Middle Ages, you will have to unravel the main mystery of Leonardo da Vinci. Will you be able to get out and share this secret with the world or you will stay forever in the castle’s basements?


Відгуки гравців

32 відгука
4.5
Використання технології
4.5
Атмосферне занурення
4.7
Безпека
4.4
Сервіс
4.8
Ціна / якість
4.1
Додати новий відгук
Sander
11 June 2020
Jelena D.
04 February 2020

Очень не плохой квест!Интересно и увлекательно, но есть над чем поработать,чтоб все прошло на все 100%

Heli
07 October 2019

Oli väga põnev üllatusi täis kogemus! Soovitan kindlasti ajaviiteks nii peredele kui ka sõprusringkondadele

Domik
14 September 2019

Комнату можно обновить. Некоторые атрибуты пошарпанные, видео что много раз использованные. Бумажки картинки тоже старые

Julia
11 January 2019

Ходили подростки 13-14 лет - рассказали, что квест интересный, трудно было начать, а потом все пошло хорошо. Застряли на последнем задании, но все равно все остались довольны. Рекомендуем.

Jekaterina V.
04 September 2018

Tezholyj no interesnyj)

Triin
02 September 2018

Põnev ülesanne, mis on sobilik suuremale seltskonnale, sest tegevust jagub kõigile.

Ivar V.
19 August 2018

It was very nice, but to difficult

Aivar
06 August 2018

Kõige halvem kogemus peaaegu 4-aastase põgenemistubade külastamise jooksul. Kellast need õnnelikud inimesed ei teadnud ööd ega mütsi, läksime varem kohale, aga sisse pääsesime veerand tundi hiljem, mingeid vabandusi ei kuulnud. Pool personalist ebakompetentne, riigikeelt ei tunnistata, nende omast arust eesti keeles antud abistavad vihjed oleks võinud samahästi ka hiina keeles olla. Aga mis kõige hullem - atraktsioonid keeldusid töötamast. Aga kui loogikamängus jääb ahelast üks lüli puudu, pole võimalik lõppu jõuda, seekord kiilusid kinni kaks eset (veega käivitatav ketastega masin, kuhu me tassisime vett nagu veevedajad, aga tööle ta ei hakanudki, ja kamin, mille juures pidi kange õigesse asendisse keerates pilt alla kukkuma ja selle raami sees pidi siis võti olema, ka seda ei juhtunud) Kui palusime lõpus näidata, kuidas asjad töötavad, siis üks neidudest ei osanud muud, kui korrutada, et mäng on läbi. Me ei jätnud jonni ja siis teine neidis ikkagi nõustus asjade olemust näitama, kinnitades juba ette, et kõik töötab. Kahjuks ei andnud uuesti käivitatud mäng ka talle saladust välja ja veeagregaat tuli tal siiski võtmega avada ja siis uks seestpoolt lahti lükata. Mokaotsast tuli:"See oli nüüd küll jah meie viga" ja kõik. Kamina juures jäi pilt ikkagi poolde vinna ja neiule tundus loogiline, et 21. sajandil on põgenemistoas tavaline, et kaks keerutavad kange ja kolmas püüab samal ajal pilti alla kiskuda. Praegu on kahju, et poolt raha tagasi ei küsinud. Õhtu oli rikutud. Soovitan hoiduda. Ise selle firmaga enam tegemist ei tee.

Roman K.
29 July 2018

Пошли с женой вдвоём. Это была наша первая комната, тем не менее, почти справились. Немного не хватило времени на разгадку финальной головоломки. Очень понравилось, рекомендую.

Floriana B.
26 July 2018

We had wonderful time here, very interesting and great challlenge setting, much more fun than what we played in U.S. We really wish have time to come back to play again.

Margot K.
24 July 2018

Seni kõige raskemtuba. Lahe sisustus ja põnevust tekitav. Kahju, et meil uks avamata jäi. Olime 6kesi, aga tagant järgi mõeldes tundub, et 4kesi on neid tube siiski parem läbida, et ka välja pääseda ise :) Maksmisel tekitas segadust kinkekaart, mida ei saanudki kohapeal kasutada ja tekitas veidi nördimust.

Jelena B.
20 June 2018

Круто!!! НО мы не прошли.(((

Sergei L.
17 June 2018

Nice, but quite tough escape room

Ольга М.
13 June 2018

Спасибо, ребятам очень понравилось! Было интересно, для новичков может немного сложновато, но справились! :-)


Місце знаходження

Da Vinci Mystery

Narva maantee 7a, 10117 Tallinn, Эстония
Таллін, Harju County, Harjumaa, Естонія

Наявність та ціни

Цей квест-провайдер не є офіційним партнером Nowescape і гра не доступна для бронювання на нашому сайті. Щоб забронювати гру, пройдіть на сайт квест-провайдера, або спробуйте знайти інший квест поблизу.

Що ще потрібно знати

Хто може брати участь

Гості у віці від 14 можуть грати самостійно. Гості у віці 8 - 13 можуть брати участь тільки у супроводі дорослих.

Наявність та ціни

Цей квест-провайдер не є офіційним партнером Nowescape і гра не доступна для бронювання на нашому сайті. Щоб забронювати гру, пройдіть на сайт квест-провайдера, або спробуйте знайти інший квест поблизу.