Got back
Escape rooms · Pärnu

In Pille's Claws

Pärnu, Estonia
Star 4.68 (41)
Find a way out before it's midnight
60 min
1 - 6 players
Average difficulty
Good for:
Kids, Family, Friends
In the dark, Mystical, Adventure
Pay on arrival, or pay online

Operated by
Põgene

Description

You and your friends have come to one of the hotels of Pärnu city to learn about a girl that's gone missing sometime last century. By accident you get the same room where in 1903 a favorite toy of the missing girl had been found. It is said that to this day Pille is visiting this room from time to time. Because of the strange sounds coming from the room, the personel of the hotel try to avoid it and especially at night time. You wake up at 11pm because of the strange noises and discover that you can no longer leave the room so easily. You have but 60 minutes before it is midnight.


Player reviews

41 reviews
4.7
Use of technology
4.3
Immersion
4.5
Safety
4.9
Service
4.8
Fun for money
4.9
Add new review
Eliise S.
16 May

Väga hea elamus. Tuba oma ruutmeetrite poolest on pisike kuid peidetud esemeid ja vihjeid on küllaga. Nuputamist, kerget ehmumist ning põnevust jätkub! Mingitel hetkedel jäime grupiga ummikusse kuid väga sõbralikud mängujuhid suunasid õigele rajale. Soovitan soojalt kõigile huvilistele!

Karin L.
27 April

Väga huvitav. Osa asju olid nii lihtsad, et selle peale ei tulnudki. Sai korralikult naerda. Käisime 3 inimesega (täiskasvanu ja kaks 11 aastast last) ja tegevust ning mõtlemist jagus kõigile.

Ave S.
06 November 2021

Pille küüsis ennem , siis Nukumeister. Lastele nii meeldis, et tahaksid veel, ootame uut huvitavat põgenemistuba! Sõbralik juht.

Janne T.
27 October 2021

Soovitan :) abivalmis mängujuht (kuigi mõned vihjed võiks olla natuke kaudsemad). Ja mida tasub teada- ei tasu asju keeruliseks mõelda :)

Tanel P.
24 October 2021

Väga lahe oli.???? Meeldisid kõiks väljakutsed. Koostöö sujus ja oleksime peaaegu rekordi teinud. Ootame uusi väljakutseid.

Martin V.
19 August 2021

Huvitav ja piisavalt keeruline. Mõned väga nutikad kohad. Vaja nuputada ja loogikat kasutada. Põnevust jätkub algusest lõpuni.

Gretel K.
29 July 2021

Soovitame väga! Oli veidi hirmutav, aga tohutult põnev. Lapsed olid 11 ja 9, ka nendele väga meeldis.

Riina F.
24 July 2021

Soovitan soojalt minna ja panna oma teadmised proovile. Päris huvitav oli käia. Minge kindlasti proovima

Erika T.
18 December 2020

Osalejatele väga meeldis. Ülesanded olid paraja raskusega ja vajas väga palju tähelepanu. Me ei tulnud ette nähtud ajaga toime, kuid ikkagi oli põnev! Soovitame teistele ja külastaks ise ka veel teinekordki.

Natalja S.
22 August 2020

Meie perele meeldis(ka 11 aastasele oli vägagi sobilik).Saime kenaste põgenetud).Eelnevad kogemused olemas -mitmes linnas oleme käinud ja teie oma jättis meeldiva mulje.Teine kordki ))

Anne-Ly A.
09 August 2020

Väga vahva kogemus oli, varsti lähme teise tuppa ja siis ehk saame Pille müsteeriumi teda. Soovitan teistelegi seda tuba.

Veikko T.
09 March 2020

Meile meeldis, kuigi jäime natuke jänni ja küsisime ühe vihje. Nii mõnelgi alla 10 a poisil oli kõhe ja natuke hirmus ???? olla.

Glaid H.
07 March 2020

Kui nädalavahetusel midagi teha ei ole, siis soovitan kindlasti kogu perega minna! Väga huvitav ja tore ajaveetmis võimalus

Triin B.
23 February 2020

Perega ühiseks ettevõtmiseks tore ettevõtmine. 9-aastane pisut kartis, 13- ja 15-aastane nautisid täie põnevusega. Endalgi oli põnev. Ülesande lahendasime ära, aga vihjeteta oleks hätta jäänud. Väga hea ja sõbralik teenindus.

Cristin T.
30 December 2019

Tuba oli iseenesest hästi kokkupandud, kuid puudus vau-effekt mida lootsin. Puudus legend, mida teistes tubades ette loetakse, et oleks veidi kõhedam olla, ise lugesime lõpuks välja, et laps oli kaduma läinud. Muidu ülesanded olid põnevad ja huvitavad.

Response from Põgene:
Tere. Aitäh tagasiside eest :)

Location

In Pille's Claws

Rüütli 45, Pärnu, 80011 Pärnu maakond, Estonia
Pärnu, Pärnu County, Paernumaa, Estonia

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed

What else need to know

Who can come

Guests aged 8 and up can attend. Guests aged 4 - 7 can attend with adults.

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed