Got back
Квесты · Пярну
Квест

В лапах Пилле

Пярну, Эстония
Star 4.64 (48)
Найди выход и спасись раньше, чем наступит полночь
60 мин
1 - 6 игроков
Средние по сложности
Подходит для визита:
С друзьями, День рождения, С детьми
В темноте, Мистические, Приключенческие
Оплата на месте, или онлайн

Оператор
Põgene

Описание

Ты и твои друзья прибыли в один из отелей Пярну с целью узнать детали о девушке, пропавшей оттуда в прошлом столетии. По счастливой случайности, вас вселяют в ту самую комнату, где в 1903 году нашли любимую игрушку пропавшей Пилле. Поговаривают, что Пилле по сей день иногда видят в этой комнате. Работники отеля стараются обходить этот номер стороной, особенно по ночам, когда оттуда доносятся странные звуки. Вечером, в 23:00 вы просыпаетесь от странного шума и обнаруживаете, что комнату уже так просто не покинуть. И вас осталось всего 60 минут до того, как наступит полночь.


Отзывы игроков

48 отзывов
4.6
Технологичность
4.4
Погружение
4.6
Безопасность
4.9
Сервис
4.7
Цена
4.7
Добавить отзыв
Nora
29 Июля 2022

Väga lõbus ja kõhedust tekitav tuba. Aeg läks väga kiiresti mööda ja mõistatused olid mõnusad lahendada. Soovitan sõpradega kindlasti minna:)

Veta R.
21 Июня 2022

Задания не очень сложные. Максимальное количество игроков 3. Хорошо провели время. Доброжелательное отношение. В компании кто-то обязательно должен говорить на эстонском языке.

Evelyn E.
28 Мая 2022

Väga vahva oli ja kindlasti soovitame tuba ka teistele sõpradele. Oleks tore, kui saaks mõnda tuppa ka rohkem kui 6 inimest minna.

Ответ от Põgene:
Vahva, et teile meeldis :)
Kui te veel ei ole Nukumeistri toas käinud, siis sinna mahub rohkem kui 6 inimest.
Eliise S.
16 Мая 2022

Väga hea elamus. Tuba oma ruutmeetrite poolest on pisike kuid peidetud esemeid ja vihjeid on küllaga. Nuputamist, kerget ehmumist ning põnevust jätkub! Mingitel hetkedel jäime grupiga ummikusse kuid väga sõbralikud mängujuhid suunasid õigele rajale. Soovitan soojalt kõigile huvilistele!

Karin L.
27 Апреля 2022

Väga huvitav. Osa asju olid nii lihtsad, et selle peale ei tulnudki. Sai korralikult naerda. Käisime 3 inimesega (täiskasvanu ja kaks 11 aastast last) ja tegevust ning mõtlemist jagus kõigile.

Ave S.
06 Ноября 2021

Pille küüsis ennem , siis Nukumeister. Lastele nii meeldis, et tahaksid veel, ootame uut huvitavat põgenemistuba! Sõbralik juht.

Janne T.
27 Октября 2021

Soovitan :) abivalmis mängujuht (kuigi mõned vihjed võiks olla natuke kaudsemad). Ja mida tasub teada- ei tasu asju keeruliseks mõelda :)

Tanel P.
24 Октября 2021

Väga lahe oli.???? Meeldisid kõiks väljakutsed. Koostöö sujus ja oleksime peaaegu rekordi teinud. Ootame uusi väljakutseid.

Martin V.
19 Августа 2021

Huvitav ja piisavalt keeruline. Mõned väga nutikad kohad. Vaja nuputada ja loogikat kasutada. Põnevust jätkub algusest lõpuni.

Gretel K.
29 Июля 2021

Soovitame väga! Oli veidi hirmutav, aga tohutult põnev. Lapsed olid 11 ja 9, ka nendele väga meeldis.

Riina F.
24 Июля 2021

Soovitan soojalt minna ja panna oma teadmised proovile. Päris huvitav oli käia. Minge kindlasti proovima

Erika T.
18 Декабря 2020

Osalejatele väga meeldis. Ülesanded olid paraja raskusega ja vajas väga palju tähelepanu. Me ei tulnud ette nähtud ajaga toime, kuid ikkagi oli põnev! Soovitame teistele ja külastaks ise ka veel teinekordki.

Natalja S.
22 Августа 2020

Meie perele meeldis(ka 11 aastasele oli vägagi sobilik).Saime kenaste põgenetud).Eelnevad kogemused olemas -mitmes linnas oleme käinud ja teie oma jättis meeldiva mulje.Teine kordki ))

Anne-Ly A.
09 Августа 2020

Väga vahva kogemus oli, varsti lähme teise tuppa ja siis ehk saame Pille müsteeriumi teda. Soovitan teistelegi seda tuba.

Veikko T.
09 Марта 2020

Meile meeldis, kuigi jäime natuke jänni ja küsisime ühe vihje. Nii mõnelgi alla 10 a poisil oli kõhe ja natuke hirmus ???? olla.


Расположение

В лапах Пилле

Rüütli 45, Pärnu, 80011 Pärnu maakond, Estonia
Пярну, Pärnu County, Pärnumaa, Эстония

Расписание и цены

Этот оператор не является официальным партнёром Nowescape и игра не доступна для бронирования. Чтобы забронировать игру, пройдите на сайт оператора или попробуйте найти другой квест поблизости.

Что еще нужно знать

Кто может участвовать

Участвовать могут гости в возрасте 8. Гости в возрасте 4 - 7 могут участвовать только вместе со взрослыми.

Расписание и цены

Этот оператор не является официальным партнёром Nowescape и игра не доступна для бронирования. Чтобы забронировать игру, пройдите на сайт оператора или попробуйте найти другой квест поблизости.