iNGAME


237 отзывов
Действует в: Таллин

iNGAME

Игры

Отзывы игроков

237 отзывов
4.6
Технологичность
4.6
Погружение
4.8
Безопасность
4.8
Сервис
4.6
Цена
4.1
An.lb A.
15 Января 2022

Ходили на компаратив командой из 4 человек (в 2020 году). Квест понравился, было интересно, квест не страшный, задания по мотивам фильма. Единственный минус, мы не поняли что один ключ подходил всем наручникам и в итоге один из нас стоял всю игру прикованный в углу, работники не обратили внимание на это и человеку не удалось полноценно поучаствовать.

*********
18 Декабря 2021

Kõik arvustused ja muud tekitasid hästi palju kõhedust enne minekut aga tuba ise polnud üldse jube, olen ise väga nõrganärviline ja kardan paljusi asju aga see ei olnud tõesti üldse jube. Kartsin alguses hullult aga pärast naersin enda üle.

Külaline
16 Декабря 2021

Mäng ise oli huvitavate ja teemakohaste ülesannetega, aga meie tulekuks tuba valmis ei olnud. Mängujuht palus meil oodata ja pabereid täita kuniks ta käis tuba valmis panemas, aga tundub et selle ajaga ta ei jõudnud hoolikalt üle kontrollida kas kõik on sätitud.. Kui mäng algas, leidsime kohe avatud sahtlist ühe võlukepi, millega proovisime erinvaid asju lahendada. 10min peale mängu algust märkas mängujuht et meil on võlukepp käes ning hakkas pahandama, et me sahtli lahti kangutasime, kuna see poleks veel tohtinud meie käes olla ja pidi ülesandega avanema. Loodan, et teisetega seda ei juhtu, kuna ajas korralikult segadusse ning me ei saanduki lõpuks aru, kui kaugel me mänguga oleme. Lõpuks jäi kõige viimane ülesanne pooleli, öeldi et napilt ei jõudnud :)

Toomas
10 Августа 2021

Meile pandi alustuseks vale lukk, mille võtit toast leida ei olnud võimalik, raiskasime ca 15 minutit. Läbiviijad lõpuks avastasid, kuid aega uuesti käima ei pandud, kuigi tegemist oli esimese ülesandega. Lisaks ei töötanud korralikult keset mängu koodilukk, pärast abi palumist reageeris ka eelnevalt korduvalt sisestatud koodile koheselt. Meil jäi nende seikade tõttu välja pääsemisest aega puudu, olime veidi pettunud.

Grete M.
25 Декабря 2020

Niii soovitan see oli nii lahe! See kes meid sisse alguses tuppa viis tegi mängu õudsamaks Sest see kuidas ta meid mängu juhatas tegi judinaid. Seal olid mõned jumpscared Jne kindlasti soovitan nendele kellele meeldib eluga riskida sest seal on valik Kas tapa või jätta ellu. Meile väga meeldis seal sai nalja Ja karjuda. Tekidas judinaid. Soovitan!!!! :)

Vadim D.
12 Сентября 2020

Долго ещё были под впечатлением после прохождения, очень хорошо передана атмосфера, в саму игру ввели антуражно) Сами загадки интересные, местами сложные, но при этом логически до каждой дойти можно. Отлично срежессированы моменты получения новых предметов, было неожиданно, ярко и крипово) Огромное спасибо персоналу, ребята молодцы, авторам комнаты низкий поклон, искренняя благодарность за возможность окунуться в этот триллер без всякого риска для здоровья)

Илона
22 Августа 2020

Понравилось! Сравнить с другими комнатами не могу - у нас был дебют - но время пролетело быстро, загадки увлекали и заставляли с азартом их решать. Отличный досуг!

Alissa J.
09 Июля 2020

The room was enjoyable and provided some interesting challenges. We were expecting the atmosphere to be more creepy but aside of couple of sudden moments we stayed pretty chill during the entire game. The room should be suitable for beginners as most of the challenges should be solvable without help. Overall good fun and recommended.

Diana
10 Июня 2020

Офигенно, как и остальные квесты от ingame. Ждем их новые комнаты. Обещают еще 3, вроде 2 будут страшные:)

Jelena D.
04 Февраля 2020

Очень не плохой квест!Интересно и увлекательно, но есть над чем поработать,чтоб все прошло на все 100%

Heli
07 Октября 2019

Oli väga põnev üllatusi täis kogemus! Soovitan kindlasti ajaviiteks nii peredele kui ka sõprusringkondadele

Domik
14 Сентября 2019

Комнату можно обновить. Некоторые атрибуты пошарпанные, видео что много раз использованные. Бумажки картинки тоже старые

Maret
17 Апреля 2019

Tõeliselt pingeid kõditav põgenemistuba! Juba temaatika SAAG on meeli erutav ja hirmujudinaid tekitav. Õhustik oli üsnagi autentne ning erieffektidele oli pööratud palju tähelepanu. Ülesanded ei olnud liiga keerukad ja ka algajad saaksid kenasti hakkama. Viimane ülesanne võttis veidi nuputamist, aga 9 sekundit enne mängu lõppu saime ikka läbi näritud.

Õudust antud toas jagus küllaga, mitmeid ehmatamise momente, kiljatusi, rõvedust, jälkust, verd, hirmu. Ma isiklikult just naudin õudust tekitavaid põgenemistubasid, kuid pean ütlema, et SAAG ei olnud siiski minu kõige lemmikum tuba. Nimelt kogu põgenemistoa asukoht ja ruumid ei ole autentsed/usutavad, kuna tegu on uuema ärihoonega ning sellises keskkonnas ei teki sul seda õudustunnet niisama. Kui antud tuba oleks ehitatud kuhugi vanalinna keldrisse, kus juba niisamagi on kõhe, siis oleks kindlasti tulemus tõelisem. Aga igatahes siiski, nõrganärvilised ja südamehaiged, hoidke sellest toast eemale .

Sisseelamine oli vägagi põnev ja võttis judinad seljale. Ei hakka palju vihjeid ette andma, aga valmistuge pimeduseks ja abituse tundeks..

Kahjuks jäi aga soovida teenindus ja mängujuhtide Eesti keele oskus.. Kogu sisseelamine oli läbi viidud mängujuhi/näitlejaga, kelle vene akstent ja keeleoskus olid nii kohutavad, et korraks tahtsid lihtsalt itsitama hakata, kuigi oleks ju pidanud hoopis hirmust nutma..

Kerttu
09 Марта 2019

Oleme sama seltskonnaga käinud paljudes põgenemistubades. Saag on olnud siiani meie lemmik! Kui alles plaanisime minna, uurisime selle toa kohta pisut. Igalpool oli kirjas, et tegu on ülimalt keerulise ja õudse toaga. Ütleks nii, et meile see tuba keeruline ei olnud (võibolla on see tingitud meie kogemusest) ja õuduse kohapealt ütleks niipalju, et toas on mõningad jumpscared aga midagi hullu ei ole. Toa viimistlusega on palju vaeva nähtud ja kõik on väga tõetruu. Tuppa sisenemine ja mänguga alustamine on omaette väljakutse kuna algul oli tõesti kõhe, kuid tegutsemise käigus kadus see. Mängujuht oli väga sõbralik ja toetav. Mäng oli ülesse ehitatud loogika peale. Kui tavaliselt oleme ikkagi pääsenud vihjete abil, siis selles toas küsisime vihjet kõigest 1 kord. Kuna kõik oli tõesti loogiline. Viimane ülesanne on keerukas kuid loogikat kasutades täitsa lahendatav! Soovitame kõigile! Tõeliselt lahe ja adrenaliini rohke tuba!

Виктория к.
04 Февраля 2019

Очень понравилась, захватывает и увлекает.