Правила отмены бронирования

Viimati uuendatud 15. veebruaril 2016

Sa võid tühistada  broneeringu vastavalt broneeringu tühistamise tingimustele. Broneeringu tühistamise tingimused iga broneeringu kohta on näidatud enne broneeringu tegemist ja samuti on need esile toodud broneeringu haldamise lehel.

Järgnev on nimekiri kõige tavalisemalt kasutatavatest tühistamise tingimustest. Sinu tühistamise tingimused võivad olla ka erinevad.

 

Tasuta tühistamine 24 tundi enne broneeringut

100% tagasimakse tühistamistele, mis on tehtud vähemalt 1 päev (24 tundi) enne mängu algust. Tagasimakseid ei toimu tühistamistele, mis on tehtud vähem kui 1 päev (24 tundi) enne mängu algust.

 

Tasuta tühistamine 72 tundi enne broneeringut

100% tagasimakse tühistamistele, mis on tehtud vähemalt 3 päeva (72 tundi) enne mängu algust. Tagasimakset ei tehta tühistamisele, kui see on tehtud vähem kui 3 päeva (72 tundi) enne mängu toimumist.

 

Tagasimakset ei toimu

Tagasimakset ei tehta ühelegi tühistamisele

 

Kui kummalgi osapoolel on kaebusi tuleb Nowescape’ile teada anna 24 tunni jooksul pärast mängu algust. Nowescape on vahendajaks, kui see on vajalik, ja omab lõplikku sõnaõigust kõikides vaidlustes. Broneering on ametlikult tühistatud, kui kasutaja vajutab tühistamise nuppu tühistamise kinnitamise lehel, mille ta leiab Minu Broneeringute alt.