Got back
Escape rooms · Brno
Escape room

Paralelní Vesmír

Brno, Czech Republic
Star 5 (1)
66 min
2 - 6 players
Pay on arrival, or pay online

Operated by
TheRoom Brno

Description

Na výběr dostanete dvě varianty této hry - cestu magie nebo techniky.

Dle některých fyzikálních teorií je pravděpodobné, že náš vesmír je pouze jedním z mnoha. Existuje nepřeberné množství paralelních, které jsou více či méně podobné tomu našemu. Některé se vydaly cestou technologie, jiné cestou magie. Naše Země je někde uprostřed. Budujeme rakety, elektrárny a stroje a současně většina lidí věří na anděly, duchy a magii.

V ne úplně daleké budoucnosti se možná bude rozhodovat o tom, který z těchto principů ovládne naši realitu.

Ve všech vesmírech existují jen dvě podstatné skutečnosti, na kterých záleží – čas a energie. Realita Země, která bude mít v rozhodujícím čase víc energie a času, přežije.

Nehledáme supermany ani nabušené svalnáče. Pokud jsi kreativní, umíš spolupracovat a používáš mozek nejen na to, abys uměl zapnout TV a objednat pizzu, možná jsi náš člověk. V brněnském podzemním komplexu si vyber jednu z našich dvou tréninkových cest.

V každém vesmíru se nachází osm místností a na jejich konci síň pravdy – souboj s časem a paralelní realitou. Lasery, senzory a technické vychytávky, respektive magické mechanismy, jsou v každé z místností. Všude kolem tebe to vypadá podobně jako u nás, ale jsou zde i znepokojivé detaily…

Za projektem největší únikové hry v této části vesmíru stojí veterinární lékařka, vesmírný inženýr budující družice pro Evropskou vesmírnou agenturu a psycholog. Pro Vás a Vaše děti jsme vytvořili prostor, kde si prověříte svoji kreativitu, schopnost spolupráce a dostanete taky dávku adrenalinu. Chtěli jsme vytvořit hru, která je napínavá, avšak ne hororová.

Při tvorbě Paralelního vesmíru jsme se lehce inspirovali knihou Mezisvět od jednoho z nejznámějších sci-fi a fantasy autorů Neila Gaimana.


Player reviews

Add new review

Location

Paralelní Vesmír

Jana Babáka 2733/11, 612 00 Brno-Královo Pole, Česko
Brno-Královo Pole, Brno, Brno-City District, South Moravian Region, Czech Republic

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.

What else need to know

Who can come

Guests aged 15 and up can attend. Guests aged 8 - 14 can attend with adults.

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.