Got back
Квесты · Таллин
Квест

Тайна Да Винчи

Таллин, Эстония
Star 4.49 (32)
Разгадай главную загадку Леонардо Да Винчи
60 мин
2 - 6 игроков
Средние по сложности
Подходит для визита:
С семьей, С друзьями, Корпоратив
Исторические, Мистические, Приключенческие
Оплата на месте, или онлайн

Оператор
iNGAME

Описание

Среди таинственных изобретений великого гения, в мистической атмосфере средневековья, тебе придётся разгадать главную загадку Леонардо Да Винчи. Сможешь ли ты выбраться, чтобы поделиться секретом с миром или останешься навеки в подвалах замка?


Отзывы игроков

32 отзывов
4.5
Технологичность
4.5
Погружение
4.7
Безопасность
4.4
Сервис
4.8
Цена
4.1
Добавить отзыв
Sander
11 Июня 2020
Jelena D.
04 Февраля 2020

Очень не плохой квест!Интересно и увлекательно, но есть над чем поработать,чтоб все прошло на все 100%

Heli
07 Октября 2019

Oli väga põnev üllatusi täis kogemus! Soovitan kindlasti ajaviiteks nii peredele kui ka sõprusringkondadele

Domik
14 Сентября 2019

Комнату можно обновить. Некоторые атрибуты пошарпанные, видео что много раз использованные. Бумажки картинки тоже старые

Julia
11 Января 2019

Ходили подростки 13-14 лет - рассказали, что квест интересный, трудно было начать, а потом все пошло хорошо. Застряли на последнем задании, но все равно все остались довольны. Рекомендуем.

Jekaterina V.
04 Сентября 2018

Tezholyj no interesnyj)

Triin
02 Сентября 2018

Põnev ülesanne, mis on sobilik suuremale seltskonnale, sest tegevust jagub kõigile.

Ivar V.
19 Августа 2018

It was very nice, but to difficult

Aivar
06 Августа 2018

Kõige halvem kogemus peaaegu 4-aastase põgenemistubade külastamise jooksul. Kellast need õnnelikud inimesed ei teadnud ööd ega mütsi, läksime varem kohale, aga sisse pääsesime veerand tundi hiljem, mingeid vabandusi ei kuulnud. Pool personalist ebakompetentne, riigikeelt ei tunnistata, nende omast arust eesti keeles antud abistavad vihjed oleks võinud samahästi ka hiina keeles olla. Aga mis kõige hullem - atraktsioonid keeldusid töötamast. Aga kui loogikamängus jääb ahelast üks lüli puudu, pole võimalik lõppu jõuda, seekord kiilusid kinni kaks eset (veega käivitatav ketastega masin, kuhu me tassisime vett nagu veevedajad, aga tööle ta ei hakanudki, ja kamin, mille juures pidi kange õigesse asendisse keerates pilt alla kukkuma ja selle raami sees pidi siis võti olema, ka seda ei juhtunud) Kui palusime lõpus näidata, kuidas asjad töötavad, siis üks neidudest ei osanud muud, kui korrutada, et mäng on läbi. Me ei jätnud jonni ja siis teine neidis ikkagi nõustus asjade olemust näitama, kinnitades juba ette, et kõik töötab. Kahjuks ei andnud uuesti käivitatud mäng ka talle saladust välja ja veeagregaat tuli tal siiski võtmega avada ja siis uks seestpoolt lahti lükata. Mokaotsast tuli:"See oli nüüd küll jah meie viga" ja kõik. Kamina juures jäi pilt ikkagi poolde vinna ja neiule tundus loogiline, et 21. sajandil on põgenemistoas tavaline, et kaks keerutavad kange ja kolmas püüab samal ajal pilti alla kiskuda. Praegu on kahju, et poolt raha tagasi ei küsinud. Õhtu oli rikutud. Soovitan hoiduda. Ise selle firmaga enam tegemist ei tee.

Roman K.
29 Июля 2018

Пошли с женой вдвоём. Это была наша первая комната, тем не менее, почти справились. Немного не хватило времени на разгадку финальной головоломки. Очень понравилось, рекомендую.

Floriana B.
26 Июля 2018

We had wonderful time here, very interesting and great challlenge setting, much more fun than what we played in U.S. We really wish have time to come back to play again.

Margot K.
24 Июля 2018

Seni kõige raskemtuba. Lahe sisustus ja põnevust tekitav. Kahju, et meil uks avamata jäi. Olime 6kesi, aga tagant järgi mõeldes tundub, et 4kesi on neid tube siiski parem läbida, et ka välja pääseda ise :) Maksmisel tekitas segadust kinkekaart, mida ei saanudki kohapeal kasutada ja tekitas veidi nördimust.

Jelena B.
20 Июня 2018

Круто!!! НО мы не прошли.(((

Sergei L.
17 Июня 2018

Nice, but quite tough escape room

Ольга М.
13 Июня 2018

Спасибо, ребятам очень понравилось! Было интересно, для новичков может немного сложновато, но справились! :-)


Расположение

Тайна Да Винчи

Narva maantee 7a, 10117 Tallinn, Эстония
Таллин, Harju County, Harjumaa, Эстония

Расписание и цены

Этот оператор не является официальным партнёром Nowescape и игра не доступна для бронирования. Чтобы забронировать игру, пройдите на сайт оператора или попробуйте найти другой квест поблизости.

Что еще нужно знать

Кто может участвовать

Участвовать могут гости в возрасте 14. Гости в возрасте 8 - 13 могут участвовать только вместе со взрослыми.

Расписание и цены

Этот оператор не является официальным партнёром Nowescape и игра не доступна для бронирования. Чтобы забронировать игру, пройдите на сайт оператора или попробуйте найти другой квест поблизости.