Квест

Пила

7a Narva maantee, 10117, Таллин, Харьюмаа, Эстония
60 мин
2 - 6 игроков
Средние по сложности
Подходит для визита: С друзьями
Страшные, Смешные, Детективные
Оплата на месте, или онлайн

Оператор
iNGAME

Описание

Неужели это не кошмарный сон? Тебя похитили, чтобы сыграть в жестокую игру. Только самые смелые и стойкие духом смогут выбраться. А ты способен преодолеть свои тщательно скрываемые страхи и пожертвовать жизнью ради спасения команды? Пусть борьба за выживание начнётся прямо сейчас!


История

Побори свои страхи и фобии.


Отзывы игроков

81 отзыв
4.9
Технологичность
4.9
Погружение
4.9
Безопасность
5.0
Сервис
4.8
Цена
4.9
Добавить отзыв
Maret
17 Апреля 2019

Tõeliselt pingeid kõditav põgenemistuba! Juba temaatika SAAG on meeli erutav ja hirmujudinaid tekitav. Õhustik oli üsnagi autentne ning erieffektidele oli pööratud palju tähelepanu. Ülesanded ei olnud liiga keerukad ja ka algajad saaksid kenasti hakkama. Viimane ülesanne võttis veidi nuputamist, aga 9 sekundit enne mängu lõppu saime ikka läbi näritud.

Õudust antud toas jagus küllaga, mitmeid ehmatamise momente, kiljatusi, rõvedust, jälkust, verd, hirmu. Ma isiklikult just naudin õudust tekitavaid põgenemistubasid, kuid pean ütlema, et SAAG ei olnud siiski minu kõige lemmikum tuba. Nimelt kogu põgenemistoa asukoht ja ruumid ei ole autentsed/usutavad, kuna tegu on uuema ärihoonega ning sellises keskkonnas ei teki sul seda õudustunnet niisama. Kui antud tuba oleks ehitatud kuhugi vanalinna keldrisse, kus juba niisamagi on kõhe, siis oleks kindlasti tulemus tõelisem. Aga igatahes siiski, nõrganärvilised ja südamehaiged, hoidke sellest toast eemale .

Sisseelamine oli vägagi põnev ja võttis judinad seljale. Ei hakka palju vihjeid ette andma, aga valmistuge pimeduseks ja abituse tundeks..

Kahjuks jäi aga soovida teenindus ja mängujuhtide Eesti keele oskus.. Kogu sisseelamine oli läbi viidud mängujuhi/näitlejaga, kelle vene akstent ja keeleoskus olid nii kohutavad, et korraks tahtsid lihtsalt itsitama hakata, kuigi oleks ju pidanud hoopis hirmust nutma..

Kerttu
09 Марта 2019

Oleme sama seltskonnaga käinud paljudes põgenemistubades. Saag on olnud siiani meie lemmik! Kui alles plaanisime minna, uurisime selle toa kohta pisut. Igalpool oli kirjas, et tegu on ülimalt keerulise ja õudse toaga. Ütleks nii, et meile see tuba keeruline ei olnud (võibolla on see tingitud meie kogemusest) ja õuduse kohapealt ütleks niipalju, et toas on mõningad jumpscared aga midagi hullu ei ole. Toa viimistlusega on palju vaeva nähtud ja kõik on väga tõetruu. Tuppa sisenemine ja mänguga alustamine on omaette väljakutse kuna algul oli tõesti kõhe, kuid tegutsemise käigus kadus see. Mängujuht oli väga sõbralik ja toetav. Mäng oli ülesse ehitatud loogika peale. Kui tavaliselt oleme ikkagi pääsenud vihjete abil, siis selles toas küsisime vihjet kõigest 1 kord. Kuna kõik oli tõesti loogiline. Viimane ülesanne on keerukas kuid loogikat kasutades täitsa lahendatav! Soovitame kõigile! Tõeliselt lahe ja adrenaliini rohke tuba!

виктория кременчукова
04 Февраля 2019

Игра понравиоась, хорошее обслуживание. Придем еще, остался один не пройденный

Александра
13 Января 2019

Очень крутой квест. Получили массу приятных впечатлений.

Jevgenia Frolova
16 Сентября 2018

Очень классный квест !!!

Ekaterina Chesnikova
15 Сентября 2018

Сегодня были,все очень понравилось.во многих моментах даже было страшно,но очень интересно.

Annika Erik
15 Сентября 2018

Superäge elamus!

Anneli Orgusaar
01 Сентября 2018

Üks huvitavamatest põgenemistubadest, kus olen käinud. Mängutuppa sisenemine ja mängu alustamine elamus omaette! Super!

Olesya Olimpieva
31 Августа 2018

Все очень понравилось,обязательно прилем еще.

Piret Tiit
31 Августа 2018

Oli lõbus ja huvitav, ül olid loogikapeale ja nõudsid ka loomingulis lähenemist. Meie oleme väga rahul :)

Nikolai Kopljakov
18 Августа 2018

Очень интересно! Море эмоций и впечатлений. Есть желания пройти все квесты!

Liidia Nossikova
15 Августа 2018

Game is ok, but it could be more scary

Konstantin Bondarev
19 Июля 2018

Cool and fun

anton kask
17 Июля 2018

Kõik oli väga supper. Aitäh!

Ольга Алдохина
07 Июля 2018

Всё было супер!Очень понравилось!Ждем новых страшилок:)Спасибо!


Расположение

Пила

7a Narva maantee, 10117, Таллин, Харьюмаа, Эстония

Расписание и цены

Этот оператор не является официальным партнёром Nowescape и игра не доступна для бронирования. Чтобы забронировать игру, пройдите на сайт оператора или попробуйте найти другой квест поблизости.

Что еще нужно знать

Кто может участвовать

Участвовать могут гости в возрасте 14. Гости в возрасте 8 - 13 могут участвовать только вместе со взрослыми.

Расписание и цены

Этот оператор не является официальным партнёром Nowescape и игра не доступна для бронирования. Чтобы забронировать игру, пройдите на сайт оператора или попробуйте найти другой квест поблизости.