Got back
Escape rooms · Pärnu
Escape room

Missioon: Kuuba kriis

Pärnu, Estonia
Star 4.31 (15)
60 min
2 - 5 players
Average difficulty
Good for:
Birthday party, Friends, Teenagers
Scientific, Historical, In the dark
Pay on arrival, or pay online

Operated by
CCCP Escape rooms

Description

1962. aasta oktoobri lõpupäevil hoidis kogu vaba maailm hinge kinni. See oli Kuuba kriisi aeg. Tegemist oli külma sõja ohtlikuma sündmusega. Neil päevil püüdsid tookordne USA president John F Kennedy ja Nõukogude Liidu liider Nikita Hruštšov saavutada kompromissi, et päästa inimkond hukust ja ära hoida tuumasõda. Vähesed teavad veel fakti, et 4-jal erineval lennuväljal ootasid 40 RAF Vulcan pommitajat käsklust õhku tõusuks, et viia „Tuuma talv“ tolleaegse CCCP südamesse.

Veelgi vähesemad teavad seda, et vältimaks tuumaraketi lendu USA suunas, saatis John F Kennedy oma parimad spioonid Kuubale. Nende ülesanne oli teha sealsed raketid kahjutuks. Aga midagi läks valesti. Täiendava jõuna, kaasati Teid, kui spioone, olukorda kontrolli alla saama. Teie kätes on ajalugu, et hoida ära tuumasõda. Kas suudate sellega hakkama saada?


Player reviews

15 reviews
4.3
Use of technology
4.3
Immersion
4.1
Safety
4.6
Service
4.4
Fun for money
4.1
Add new review
Sander K.
09 July 2021

Pidime 30min ootama kauem, kui oli meie broneeritud aeg. Ootamise ajal andis admin teistele sees olevatele tiimidele juhiseid ja vihjeid mida me pidime pealt kuulma, suht spoiler. Kuna ajast mindi väga üle, siis meie mängu ettevalmistus tehti lohakalt. Asjad jäid lahti/tööle ja see rikkus väga flowd.

Annaliina A.
28 October 2020

Väga lahe, loogilist mõtlemist pidi kasutama ja mängujuhist oli ka väga palju abi. Kiitused ka väga hea teeninduse eest!

Natalja S.
25 September 2020

Käisime koos abikaasaga.Väga meeldivalt sai aega veetud.Ilma abita poleks välja saanud.Mängujuhile eraldi Tänud meie poolt-sõbralik,meeldiv,abivalmis.Tuleme veel;)

Ruslana S.
27 February 2020

Vaga super lahe oli. Kindlalt soovitan kylastada väikse grupiga siis ikka rohkem tegemist ja ehmatused ongi asi mängust????


Location

Missioon: Kuuba kriis

Papiniidu 50, Pärnu, 80022 Pärnu maakond, Estonia
Pärnu, Pärnu County, Paernumaa, Estonia

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed

What else need to know

Who can come

Guests of any age can attend.

Availability and prices

Players

Free cancellation
No prepayment needed