CCCP Escape rooms


154 reviews
Operating in Pärnu

CCCP Escape rooms

Activities

Player reviews

154 reviews
4.5
Use of technology
4.3
Immersion
4.4
Safety
4.7
Service
4.5
Fun for money
4.5
Kristjan J.
23 August

See oli lõbus, kohati ajas meeleheitele, aga siis taipamisega saabus ka lõbusus seltskonda. Vihjed saabusid ka täpselt õigel ajal. Suurepärased töötajad. Soovitan väga teistele.

Ain S.
13 August 2021

KGB kongid on korralik väljakutse lahenduste leidmisel. Palju eksitamist kuid just see ongi see, mis asja liiga lihtsaks ei lase teha.

Andrea S.
12 August 2021

Väga meeldis, sai ikka nuputada ja aeg lendas nii kiirelt, kindlasti soovitame. Sai hirmu, sai naerda, sai hinge kinni hoida, et me ei jõua välja. Kõi supper.

Leiger V.
28 July 2021

Omapärane, õpetlik ja lisaks tore. Tegemist pigem lihtsama toaga, mistõttu võiks ideaalselt sobida ka algajatele.

Sander K.
09 July 2021

Pidime 30min ootama kauem, kui oli meie broneeritud aeg. Ootamise ajal andis admin teistele sees olevatele tiimidele juhiseid ja vihjeid mida me pidime pealt kuulma, suht spoiler. Kuna ajast mindi väga üle, siis meie mängu ettevalmistus tehti lohakalt. Asjad jäid lahti/tööle ja see rikkus väga flowd.

Birgit K.
27 June 2021

Inimmõistus hakkab tahtma raskemat teed minna kui loogilist, aga väga hea väljakutse. Perekonnana või suhtes olles märkad kuidas võib tekkida pingeid, teise mõtteviis või loogika, mis ei ühti sinuga ja või lisaks kommentaarid asja arutades panevad proovile. Imeline ja sooviks rohkem. Hea tuba, nagu tõesti vangla õudusfilmis.

Allan-Cristjan P.
07 December 2020

Quite fun if you have a good game master. Only problem was that the safes used can be locked permanently causing the game to lose immersion, so beware

I recommend

Annaliina A.
28 October 2020

Väga lahe, loogilist mõtlemist pidi kasutama ja mängujuhist oli ka väga palju abi. Kiitused ka väga hea teeninduse eest!

Natalja S.
10 October 2020

Oli äge))Mreldis ka meie teismelisele(11a),kes algul oli vägagi skeptiline.Põnev,loogiliselt korraldatud.Saime välja 32 minutiga.Kahel korral küsisime vihjet.. Soovitame!

Natalja S.
27 September 2020

Käisime perega(teismeline 11a).Meeldis kõikidele,paar korda küsisime vihjet.Saime suht ruttu välja.Mängujuht abivalmis,sõbralik. Soovitame;)

Natalja S.
25 September 2020

Käisime koos abikaasaga.Väga meeldivalt sai aega veetud.Ilma abita poleks välja saanud.Mängujuhile eraldi Tänud meie poolt-sõbralik,meeldiv,abivalmis.Tuleme veel;)

Mira K.
18 September 2020

Peliohjaajalle tuntematon huone. Muutama tehtävä jäi hieman epäselväksi ja yksi lukko ei auennut edes oikealla koodilla. Vaati ohjaajan paikalle

Kristo R.
08 July 2020

Väga põnev ja hirmus! Soovitan sellisele grupile kes oskavad teha koostööd. Super parim põgenemistuba mida olen teinud! Kindlasi soovitan.

Aimar S.
26 June 2020

Sai broneeritud, tartust pärnu sõidetud... Uks lukus, telefon väljas,keegi midagi ei tea. Väga ebameeldiv kogemus, ei soovita kellelegi. Esimene kogemus oli meeldiv, teine on alla igasugust arvestust.

Ruslana S.
27 February 2020

Vaga super lahe oli. Kindlalt soovitan kylastada väikse grupiga siis ikka rohkem tegemist ja ehmatused ongi asi mängust????