Got back
Escape rooms · Tartu
Escape room

The legacy of the madman

Tartu, Estonia
Star 4.88 (26)
60 min
2 - 5 players
Average difficulty
Good for:
Friends, Family, Couple
In the dark, Mystical, Adventure
Pay on arrival, or pay online

Operated by
GameGround

Description

Your distant relative was a brilliant physicist, who was enthralled by mystical and supernatural forces. Then one day, after a harrowing experiment, he was never heard from again. After you found out that the house has been left to your great-uncle, you went to investigate it with your friends. Stepping inside, your whole group knew, that there were mystical forces at play, that won’t let you escape.

Can you escape from the forsaken house with clues left behind, or will your fate be the same as your distant relative’s?


Player reviews

26 reviews
4.9
Use of technology
5.0
Immersion
4.7
Safety
4.8
Service
5.0
Fun for money
5.0
Add new review
Siim
19 October

Väga hea põgenemistuba esimeseks kogemuseks! Oli piisavalt rakse ja pidi korralikult ajusid ragistama, et põgeneda. Ülesanded olid väga huvitavad.

Kelly
16 October

Väga huvitav ja omamoodi põgenemistuba. Kindlasti tasuks minna kui põgeneda soovite, ükskõik kas esimest korda elus või olete juba kogenud põgenejad.

Jaan
18 September 2021

Väga vahva tuba, kindlasti üks lemmikutest. Mäng toimis viperusteta ning viiekesi mängides oli algusest lõpuni kõigil põnev.

Argo
30 August 2021

Parajalt mõnus ajaviide, soovitan kindlasti proovida seda tuba. Ei ole ülimalt raske, pigem kergete killast.

Marek
23 August 2021

Hästi üles ehitatud ja läbi mõeldud tuba. Põnevust jätkub algusest lõpuni. Kasutatud on ka põnevaid tehnilisi lahendusi. Soovitan!

Riin
17 August 2021

Mõnus põgenemistuba, meile oli raskusaste täpselt paras. Oli lahendusi, mida mujal pole kohanud. Soovitan!

Siiri
11 August 2021

Üliäge nuputamine ja seiklus. Ülesehitus algusest lõuni põnev ja kaasahaarav. Väga elementaarsed ja lihtsad asjad võivad näida lahendamatud, kuid kõigel on loogika ????

Virko
10 August 2021

Kasutatud oli palju erineva mehhaanikaga mõistatusi, mis olid kõik väga ägedad. Soovitan põgenemistuba külastada!

Siiri
08 August 2021

Kohati ootamatute lahendustega huvitav põgenemine. Tasub olla tähelepanelik ja kõik asjad korralikult läbi otsida.

Diana
06 August 2021

Võimas kogemus nii meie tiimi kogenud põgenejatel kui ka esimest korda mängijatel. Üks meeldejäävamaid põgenemistube Tartu linnas. Soovitan 10/10!

Allan
05 August 2021

Teenindus oli väga meeldiv, tuba oli põnev ja kasutatud oli mitmeid ägedaid lahendusi. Kindlasti soovitan osalema minna, eriti kuna tegemist on ühe perekonnaga, kes oma kõrvalmajas põgenemistoa püsti pannud.

Eerik
05 August 2021

Hullumeelse pärand on väga lahe tuba, kus jagub nuputamist igale maitsele! Tuba on hästi läbi mõeldud ning julgen seda kõigile soovitada!


Location

The legacy of the madman

16 Roosi, 51009 Tartu, Estonia
Tartu, Tartu County, Tartu, Estonia

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.

What else need to know

Who can come

Guests aged 14 and up can attend. Guests aged 12 - 13 can attend with adults.

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.