Got back
Escape rooms · Tartu
Escape room

The legacy of the madman

Tartu, Estonia
Star 4.85 (57)
60 min
2 - 5 players
Average difficulty
Good for:
Friends, Family, Birthday party
In the dark, Adventure, Mystical
Pay on arrival, or pay online

Operated by
GameGround

Description

Your distant relative was a brilliant physicist, who was enthralled by mystical and supernatural forces. Then one day, after a harrowing experiment, he was never heard from again. After you found out that the house has been left to your great-uncle, you went to investigate it with your friends. Stepping inside, your whole group knew, that there were mystical forces at play, that won’t let you escape.

Can you escape from the forsaken house with clues left behind, or will your fate be the same as your distant relative’s?


Player reviews

57 reviews
4.9
Use of technology
4.8
Immersion
4.8
Safety
4.9
Service
4.9
Fun for money
4.9
Add new review
Ragne
29 April

Väga tore tuba, mida koos noorema seltskonnaga avastada. Väga leidlikud lahendused vihjete jaoks ning põnev oli neid ülesandeid lahendada.

Jorma
18 April 2022

Tasub minna. Tegu on väga omapärase ja huvitava toaga. Kindlasti jään ootama korraldajate poolt järgmisi tube.

Tiim L.
17 April 2022

Väga sõbraliku teenindusega ja põneva ülesehitusega mäng. Igav ei hakka, ülesanded on loogilised. Üle mõelda pole vaja????

MR
10 April 2022

Täiega äge oli, soovitame kõigile. Meid oli 8 ja veits oli kitsas, seega max. 6 oleks väga hea. Oli piisavalt raske ja huvitav.

Eekki
26 March 2022

Vaheldusrikas ja paraja raskusaatmega ja pônevusega 10-14 aastaste jaoks, kuid samamoodi pônev ka täiskasvanule

N.J
19 March 2022

Tuba oli pime, põnev ja kõhedust tekitav. Ülesanded olid nii keskmise kui ka raske tasemega ja teenindus oki ka mega hea. Väga, väga vahva oli, soovitan kindlasti. ;)

Anu
25 January 2022

Meie neljaliikmelisele meeskonnale väga meeldis see tuba! Kasutatud oli eriilmelisi mõistatusi ja põnevaid tehnoloogilisi lahendusi.

Toomas
23 January 2022

Väga hea oli näha, et Tartu tulnud uus tegija põgenemistubade sekka. Väga hästi üles ehitatud ja põnevust oli algusest lõpuni. Raskusaste täiesti sobiv ja ükski ülesanne polnud konti murdev vaid natuke peamurdmist ja õnne ja tehtudki sai.

Elis
16 January 2022

Väga vahva oli! Olen käinud paljudes tubades ja ükski pole tundunud nii mõnus, sujuv ja lõbusat meelt pakkuv! Väga tore.

Kati
09 January 2022

Väga kaasahaarav, paljude üllatustega! Vajab meeskonnatöö oskust ja külma närvi! Soovitan väga, sest tuba on tõeline pähkel!

Asko Õ.
02 January 2022

Läksime mängima ja ausalt ei oodanud midagi erilist. Aga üllatusime väga meeldivalt! Ülesanded olid lahedad ja parajalt rasked, aga loogiliselt lahendatavad. Kordagi ei tekkinud ebameeldivat lootusetusetunnet, et ei oska nüüd mitte kuidagi edasi minna. Kõik sujus ja oli põnev ning ka pisut kõhe. P.S kuigi mainitud, et võib külm olla, siis kuigi väljas oli -10, hakkas meil toas lausa palav. Sobib sõprade seltskonnale, paaridele, ka lastele. Soovitame! Paljumänginud põgenemistubade entusiastide meeskond :)

Lisette
20 December 2021

Väga äge põgenemistuba! Kontseptsioon oli väga müstiline ja põnev. Mõistatused olid mitmekülgsed ja nii mõnigi lahendus ootamatu. Mäng oli terve aja kaasahaarav ja lõbus! :)

Laura L.
19 December 2021

Väga lahe tuba! Kõik on nii hästi läbi mõeldud. Hullumeelse pärandi tuba sobib igas vanuses inimestele. Uudishimu ja närvikõdi jätkub välja saamiseni! Aitäh toa tegijatele????

Andra
08 November 2021

Huvitav, sobib kõigile, mõned ehmatused. Huvitavad lahenduskäigud ja seoses. Oleks oodanud rohkem efekte.

Kersti
01 November 2021

Väga hästi läbimõeldud, lõbus ja mitte liiga keeruline, samas meeldivalt nutikust nõudev. Super põnev!


Location

The legacy of the madman

16 Roosi, 51009 Tartu, Estonia
Tartu, Tartu County, Tartu, Estonia

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.

What else need to know

Who can come

Guests aged 14 and up can attend. Guests aged 12 - 13 can attend with adults.

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.