Got back
Escape rooms · Tartu
Escape room

The legacy of the madman

Tartu, Estonia
Star 4.85 (68)
60 min
2 - 5 players
Average difficulty
Good for:
Friends, Family, Birthday party
In the dark, Adventure, Mystical
Pay on arrival, or pay online

Operated by
GameGround

Description

Your distant relative was a brilliant physicist, who was enthralled by mystical and supernatural forces. Then one day, after a harrowing experiment, he was never heard from again. After you found out that the house has been left to your great-uncle, you went to investigate it with your friends. Stepping inside, your whole group knew, that there were mystical forces at play, that won’t let you escape.

Can you escape from the forsaken house with clues left behind, or will your fate be the same as your distant relative’s?


Player reviews

68 reviews
4.9
Use of technology
4.8
Immersion
4.6
Safety
5.0
Service
5.0
Fun for money
4.9
Add new review
Berit
20 November 2022

Väga meeldis. Soovitame :) Teenidus super. Igav ei olnud kordagi. Nuputamist oli palju. Üleni posiitivne seiklus!

Egle
09 October 2022

Väge head elamust pakkuv tuba, eriti kui arvesse võttes et see oli omanike esimene väljamõeldis. Kindlasti andis palju juurde erinevad käigud ja toad. Soovitan soojalt, meie meeskond jäi rahule. ;)

Sandra
25 September 2022

Tõsiselt äge põgenemistuba! Tehnika kasutus oli ainulaadne ja väga lahe! Soovitan kindlasti seda tuba proovida.

Martin A.
11 September 2022

Soovitan! Väga mitmekesine ja huvitav tuba. Loominguline, mitte liiga raske ja ülesanded olid pigem lahendatavad loogikaga, mitte juhusega.

Helen
07 September 2022

Väga mõnus põgenemine. Ei olnud liiga keeruline, et kaoks motivatsioon ega ka liiga kerge. Samuti väga põnevad ülesanded.

Dmitri E.
25 July 2022
Tõnn S.
22 June 2022

Parajalt raske põgenemistuba, kus samas ülesanded ja tegevused olid loogilised ja arusaadavad. Interjööri disain 4/5, mitte midagi erilist, aga samas on siiski mitu eriilmelist tuba. "Story" võiks veidi tugevam olla (ja sissejuhatus mängu korraldaja poolt).

Ragne
29 April 2022

Väga tore tuba, mida koos noorema seltskonnaga avastada. Väga leidlikud lahendused vihjete jaoks ning põnev oli neid ülesandeid lahendada.

Jorma
18 April 2022

Tasub minna. Tegu on väga omapärase ja huvitava toaga. Kindlasti jään ootama korraldajate poolt järgmisi tube.

Tiim L.
17 April 2022

Väga sõbraliku teenindusega ja põneva ülesehitusega mäng. Igav ei hakka, ülesanded on loogilised. Üle mõelda pole vaja????

MR
10 April 2022

Täiega äge oli, soovitame kõigile. Meid oli 8 ja veits oli kitsas, seega max. 6 oleks väga hea. Oli piisavalt raske ja huvitav.

Eekki
26 March 2022

Vaheldusrikas ja paraja raskusaatmega ja pônevusega 10-14 aastaste jaoks, kuid samamoodi pônev ka täiskasvanule

N.J
19 March 2022

Tuba oli pime, põnev ja kõhedust tekitav. Ülesanded olid nii keskmise kui ka raske tasemega ja teenindus oki ka mega hea. Väga, väga vahva oli, soovitan kindlasti. ;)

Anu
25 January 2022

Meie neljaliikmelisele meeskonnale väga meeldis see tuba! Kasutatud oli eriilmelisi mõistatusi ja põnevaid tehnoloogilisi lahendusi.

Toomas
23 January 2022

Väga hea oli näha, et Tartu tulnud uus tegija põgenemistubade sekka. Väga hästi üles ehitatud ja põnevust oli algusest lõpuni. Raskusaste täiesti sobiv ja ükski ülesanne polnud konti murdev vaid natuke peamurdmist ja õnne ja tehtudki sai.


Location

The legacy of the madman

16 Roosi, 51009 Tartu, Estonia
Tartu, Tartu County, Tartu, Estonia

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.

What else need to know

Who can come

Guests aged 14 and up can attend. Guests aged 12 - 13 can attend with adults.

Availability and prices

This venue is not an official partner of Nowescape, and is not available for booking. For booking, proceed to the venue’s website, or search for other available escape rooms in your area.